Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Podupcone rozmowy
Page:  previous  1  2  3 ... 61  62  63  64  65 ... 99  100  101  next 
maRcus #931
Member since Feb 2007 · 1845 posts · Location: Łódź
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 65682
Coś mi się zdaje, że Jabcok napisał to w pozytywnym słowa znaczeniu ;) Skoro Urugwaj zajął 4 miejsce to ww wypowiedź musiała mieć wydźwięk pozytywny. Jak dla mnie Urugwaj rulez.
Moja żona powiedziała, że to jest jej ulubiona drużyna, bo.. Kojarzy jej się z Uruk-hai :D
Grogan Dwarf Mercenary 315 lvl
Mordred Lothor Human Invader 293 lvl
Milla Human Paladin 203 lvl
Isabell Human Priest 188 lvl
Belian Dwarf Guardian 161 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 145 lvl
Morien Isslur Elf Battle Bowman 132 lvl
Sloth #932
User title: Dziadek
Member since Jan 2007 · 486 posts
No moze, nie mam sily zeby to analizowac (weekend = 2-3 promile srednio)  :-D
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/wandererplayer1.jpg]
Lothinel #933
Member since Mar 2008 · 302 posts · Location: Białystok
In reply to post ID 65660
Quote by Zorann on 2010-07-10, 14:03:
Lothiniel - dość ryzykownie, typowałbym dokładnie odwrotnie...

Po pierwsze - Lothinel, jeśli można ;)

A po drugie - musicie przyznać, że bardzo mało Urugwajczykom zabrakło - moim zdaniem lepszego bramkarza ;) Bo o ile ten ostatni gol wyniknął z niezłego zamieszania tuż pod bramką to dwa pierwsze to po prostu szmaty, których powinien się wstydzić. Nie mieli Urugwajczycy w nim oparcia i jak obrońcy dopuścili do strzału na bramkę to niestety wpadało... Bo pozostali zawodnicy (m.in. mój nowy ulubiony piłkarz - Cavani ;p ) spisywali się jak należy. I gdyby nie to nieporozumienie na bramce to daliby radę w tym meczu.

Natomiast jeśli chodzi o Hochlandię ;) Ja tam nic do nich nie mam, do Hiszpanów zresztą też nie, ale obstawiam tak jak się układają sympatie w moim najbliższym otoczeniu ;)
Elf na długo pozostaje pod wrażeniem jakie wywołał na innych...

[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
Należę do klanu, co nie znaczy, że zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami jego członków... często nawet wręcz przeciwnie.
Zorann (Administrator) #934
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4868 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Quote by Lothinel:
musicie przyznać, że bardzo mało Urugwajczykom zabrakło

Teoretycznie fakt, w praktyce jednak zauważ, że wystawili skład rezerwowy a zmiany wykorzystywali na jeszcze bardziej rezerwowych zawodników, żeby dać im zagrać ;)
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
merowe #935
User title: Smutny
Member since Jan 2007 · 2171 posts · Location: Zamość
Group memberships: Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
Quote by Zorann:
Quote by Lothinel:
musicie przyznać, że bardzo mało Urugwajczykom zabrakło

Teoretycznie fakt, w praktyce jednak zauważ, że wystawili skład rezerwowy a zmiany wykorzystywali na jeszcze bardziej rezerwowych zawodników, żeby dać im zagrać ;)

dupa... bo to Niemcy tak zrobili ;)
Zorann (Administrator) #936
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
A o kim ja piszę? Oj Merowe, użyj zdolności domyślania się ocb...
Lothinel twierdzi, że Urugwajczykom mało brakowało, fakty są takie, że brakowało bardzo dużo, bo ja zakładałem, że wystawią normalny skład, a mimo to wygrali rezerwowym. Swoją drogą - było im wszystko jedno czy wygrają ten mecz czy jak? Bo po pierwszej połowie było widać, że aż takimi pewniakami nie są ;)
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Ilineusz #937
User title: Ilineusz
Member since Jan 2007 · 250 posts · Location: Mroczny Las
In reply to post #932
Quote by Sloth:
(weekend = 2-3 promile srednio)  :-D

2 - 3= -1
Ikelibro #938
User title: Noble
Member since Dec 2007 · 457 posts · Location: Sofia, Bułgaria
Policzył ktoś, ile kartek pokazał sędzia Webb w finale?
klik!
Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean.- Isaac Newton
[Image: http://idarionis.republika.pl/wanderer/wandererplayer1.jpg]
Ilineusz #939
User title: Ilineusz
Member since Jan 2007 · 250 posts · Location: Mroczny Las
10
Zorann (Administrator) #940
In reply to post #938
Naliczyłem 11, ale się nie doliczyłem, bo było 13, z czego jedna to właściwie czerwona, czyli 12+1. Tutaj więcej info: http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,8126342,MS_2…?PageNu…

Ogólnie to jestem zawiedziony mimo że wygrali ci, którzy chciałem. Liczyłem na piękny pokaz piłki kopanej szybko sprawnie i tak dalej - jak to Hiszpania wcześniej pokazała, a tu lipa. Tak brzydkiego meczu jeszcze chyba nie miałem okazji oglądać. No i to sędziowanie (przez ulubionego sędziego wszystkich polaków - ale abstrahuję od tego) z tyloma błędami... Już nawet nie o to, że szybko zaczął mnie drażnić gwizdek co kilkanaście sekund, bo powody do gwizdania były. Ale żółta kartka za buta w klatkę piersiową? Zupełny brak kartki za ewidentne uderzenie zawodnika kiedy piłki nawet nie było w pobliżu? Litościwy brak kartki za strzelanie po gwizdku, kiedy za takie zachowanie kartka jest właściwie tradycją? No, to ostatnie jeszcze można przełknąć, bo byłaby czerwona... Kartek było za mało już na starcie i potem się sytuacja wymknęła spod kontroli. Paskudny mecz.... Fuj ;)
This post was edited on 2010-07-12, 00:00 by Zorann.
Hathor #941
User title: Hathor
Member since Dec 2007 · 599 posts
Group memberships: Użytkownicy, WD Global
Ano paskudny pokaz kopania się po nogach, a nie w piłkę. Mam nadzieję, że środowe spotkanie mi zaspokoi głód dobrej piłki.  :-)
Wypasione sklepy w Kiathle!!!!!
Jabcok #942
User title: Szary człek
Member since Jan 2007 · 1151 posts · Location: Domek/Wioseczka/Breslau
U nas czuliśmy jakbyśmy oglądali "mecz karate".

Urugwajowi nie kibicowałem, bo u nich dobry jest tylko Forlan. Gra świetnie, ale to nadęty gbur i zdaje się na wszystkich patrzeć z góry.
Niemcy? W końcu grają tam jacyś ludzie z polskimi korzeniami, to można im trochę pokibicować. Mimo, że to Niemcy. ;)

Jakby to mecz Niemcy-Hiszpania był finałem, to byłoby świetnie.

W końcu doszedłem w czym Holendrzy byli dobrzy, że tak daleko doszli - szybkie i skuteczne podania.

A co do fauli- IMHO trenerzy obu drużyn powiedzieli ich zawodnikom coś w stylu: "nie bójcie się ich, to oni się was boją i ciśnijcie naprzód." Wyszło tak, że nikt się nie bał i kopali jedni drugich i vice versa. :/
[Image: http://omegateam1234.webpark.pl/127.jpg]
"When I think of how a guidestone led the Kharak population onto their epic quest, I suspect my life needs one." Znalazłeś!
This post was edited on 2010-07-12, 12:20 by Jabcok.
Marqs #943
User title: Maruda Wszechmocny
Member since Jan 2007 · 3960 posts
W sumie nie wiedziałem gdzie to dać więc może tu się nada  :-p

Keitlin tłukła się z LDS-em w zwarciu to może jakiś warek/knight miałby ochotę na  pojedynek magią? Ot, gołe klaty i przykładowo błysk bo to niezbyt drogi czar, a jakieś tam obrażenia zadaje. Wygrałby ten co więcej obrażeń zadał.

Albo jak się brzydzą warki/knighty magii ofensywnej to może na gołe klaty(a raczej w opaskach a'la Tarzan :D), bez biżuterii, tylko z mieczykiem/toporem/maczugą + defami + najtańszą tarczą z Utreed?

Mam nierozdane 350PP więc o zbytnią przewagę z mojej strony dzięki lvlowi nie trzeba się aż tak bardzo martwić.

No co? Odbija już od tego siedzenia na spalonej...  :-p
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Ricewind #944
Member since Feb 2007 · 1347 posts
Group memberships: Animatorzy, Global Makers, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
Mój Weteran cieszy się ostatnimi czasy takim oto wpisem
W magii jesteś najlepszy!
Ale jak popatrzyłem  na to: Magia – 69 To raczej czarno widze pojedynek z tobą ;)
https://www.youtube.com/watch?v=O3efQ8yXmFg
W grząskich trzcinach i szuwarach kroczy jamnik w szarawarach, szarpie kłącza oczeretu i przytracza do beretu, ważkom pęki skrzypu wręcza, traszkom suchych trzcin naręcza, a gdy zmierzchać się zaczyna z jaszczurkami sprzeczkę wszczyna, po czym znika w oczerecie w szarawarach i berecie....
Marqs #945
User title: Maruda Wszechmocny
Member since Jan 2007 · 3960 posts
Heh, czarno to byś mógł widzieć gdybym nie zapomniał, że nie używałem w walkach ciernia. Jakieś pół roku mi zajęło zorientowanie się, że taktyka była nie ta i kosztowało mnie to w połączeniu z expieniem na robalu utratę takiego samego wpisu tyle, że u knightów ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2  3 ... 61  62  63  64  65 ... 99  100  101  next 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 268.2 ms (210 ms) · 148 database queries in 95.2 ms
Current time: 2021-01-15, 21:46:30 (UTC +01:00)