Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Podupcone rozmowy
Page:  previous  1  2  3 ... 60  61  62  63  64 ... 99  100  101  next 
Zorann (Administrator) #916
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4868 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 65387
Przenosząc na właściwe miejsce dyskusję z "cichego chlipnięcia" - IMHO zasłużona wygrana Hiszpanii i wynik powinien być nawet wyższy na korzyść tychże.
Teraz ostatni pojedynek Hiszpanii z Holandią. Dość trudno tu coś typować, ale obstawiałbym, że wysoka sprawność w szybkim podawaniu piłek która nie była w stanie przebić się przez Niemiecką obronę pokona Holendrów. Z kolei Niemcy powinni bez trudu wygrać z Urugwajem.
Obstawia tu ktoś mecze? ;)
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
L Sarafan #917
Member since Feb 2010 · 186 posts
Group memberships: Użytkownicy
Już obstawiłem ;-)
Ale jeszcze raz nie zaszkodzi, zgadzam się z Zorannem Hiszpania ,,zatańczy'' z Holendrami jak dzisiaj z Niemcami. A Urugwaj poniesie klęskę jakiej unikną z Ghaną :-)
[Image: http://idarionis.republika.pl/wanderer/banminiwar.jpg]
[Image: http://idarionis.republika.pl/wanderer/wandererplayer1.jpg]
,,Nie powtarzaj w kółko, że świat jest coś Ci winien. Świat nie jest Ci nic winien. On był tu pierwszy."
marcin #918
Member since May 2009 · 35 posts
No nie wiem, nie wiem jak z tą Hiszpanią:D
Kaniponk (Administrator) #919
Member since Jan 2007 · 1796 posts · Location: UTG
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
Ja obstawiam z calkiem dobrymi rezultatami :)
choc final postawie tylko na malo bramek :]
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
merowe #920
User title: Smutny
Member since Jan 2007 · 2171 posts · Location: Zamość
Group memberships: Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
In reply to post #918
ja tam bym chciał aby i Holandia i Hiszpania zdobyły mistrzostwo więc tutaj nie postawie. nie mniej jednak chciałbym aby Urugwaj wgniótł szkopów w murawę, którzy jak będą grali tak jak dzisiaj to imho przegrają na 100% i dlatego stawiam (nie kasę ale rękę bym mógł) na Urugwaj.
Lestat #921
Member since Feb 2009 · 115 posts
Ostrożnie z tą ręką, bo nie będziesz miał czym Wanda klikać :-p  Niemcy nie zagrali źle, zagrali po prostu taktycznie (inna sprawa, że przegrali :-D ). Widać, że do każdego meczu mają bardzo dobrze opracowane strategie. Inaczej zagrali z Anglią, Argentyną, a inaczej z Hiszpanią. Myślę, że Niemcy będą na podium, ale Urugwaj tak łatwo się nie podda i uda im się coś strzelić. A co do finału to Hiszpania moim zdaniem jest faworytem. Del Bosque w końcu miał odwagę wycofać Torresa i ich gra od razu nabrała tempa. Chociaż ciekawa sprawa z tą Holandią. Od początku turnieju nie zachwyca - ledwo prześlizguje się przez kolejne mecze. W ostatnim spotkaniu także niczym nie olśnili. W każdym bądź razie powinno być ciekawie. Czyli podsumowując:
1)Hiszpania
2)Holandia
3)Niemcy
4)Urugwaj
Kaniponk (Administrator) #922
Member since Jan 2007 · 1796 posts · Location: UTG
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
Lestst jestes pewien ze tą samą Holandię masz na myśli?
jako jedyna wygrała wszystki mecze, a odokąd wrócił Roben to grają dużo skuteczniej. Dla mnie Hiszpania slizga sie z meczu na mecz, no ale mozna to bylo zrzucic na Torresa. Z Niemcami niezagrał (a jak zagrał to zdobył 2 rożne) i było lepiej. Szkoda ze Iniesta nie jest w optymalnej formie, bo nie byloby watpliwosci.
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Lestat #923
Pewnie o inną. Ta o której pisałem gra wolno, stwarza mało sytuacji, ale większość wykorzystuje. Fakt, z Robbenem jest nieco lepiej, jednak mnie, mimo wszystko trochę zaskakuje ich gra. Liczyłem na coś w stylu Euro 2008. Co ciekawe jednak, wtedy grając świetna piłkę odpadli dosyć wcześnie. Więc obecny styl prawdopodobnie nie jest przypadkiem.
Ikelibro #924
User title: Noble
Member since Dec 2007 · 457 posts · Location: Sofia, Bułgaria
Piłka w wykonaniu Holendrów jest mało efektowna, ale skuteczna. Widać w ich grze pewną dojrzałość i doświadczenie - nie atakują za wszelką cenę, co powoduje, że trudno zaskoczyć ich z kontry. Wolą cierpliwie poczekać na okazję. Gdy ta się w końcu nadarzy to bezlitośnie ją wykorzystują. Chociaż na sam koniec meczu z Urugwajem, w doliczonym czasie, zostali mocno przyduszeni i z trudem się wybronili przed remisem i dogrywką.

Uważam jednak, że mundial wygra Hiszpania.
klik!
Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean.- Isaac Newton
[Image: http://idarionis.republika.pl/wanderer/wandererplayer1.jpg]
This post was edited on 2010-07-08, 08:21 by Ikelibro.
Sloth #925
User title: Dziadek
Member since Jan 2007 · 486 posts
1)Holandia
2)Hiszpania
3)Urugwaj
4)Niemcy

:-D
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/wandererplayer1.jpg]
Lothinel #926
Member since Mar 2008 · 302 posts · Location: Białystok
Quote by Sloth on 2010-07-08, 10:09:
1)Holandia
2)Hiszpania
3)Urugwaj
4)Niemcy

:-D

taaak... jak już wiem kto z kim gra a kto z kim nie, to taki wynik tez by mi się najbardziej podobał :D
Elf na długo pozostaje pod wrażeniem jakie wywołał na innych...

[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
Należę do klanu, co nie znaczy, że zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami jego członków... często nawet wręcz przeciwnie.
Lestat #927
I tak już wszystko rozstrzygnięte.

Ośmiornica Paul typuje tak jak ja :-p
Zorann (Administrator) #928
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4868 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Lothiniel - dość ryzykownie, typowałbym dokładnie odwrotnie... Co się pokrywa z ośmiornicą, która jak widać gołym okiem tresowana była do preferowania jaskrawych barw czerwono-żółtych i kojarzenia ich z pokarmem (ale głupi ci germanie tak swoją drogą, przejechali się na fladze Hiszpanii która lepiej spełnia kryteria ;) ).
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Jabcok #929
User title: Szary człek
Member since Jan 2007 · 1151 posts · Location: Domek/Wioseczka/Breslau
Niah niah, jak na razie wszystko układa się po myśli. Urugwaj nie zasłużył sobie nawet na 3cie miejsce, a Niemcy mieli pecha, bo rzeczywiście na miejsce w finale mieli szansę.
A co do finału to mimo wszystko kibicuję HoCHlandii, bo bratu obiecałem. :D Oraaaaaanjeee!!!
[Image: http://omegateam1234.webpark.pl/127.jpg]
"When I think of how a guidestone led the Kharak population onto their epic quest, I suspect my life needs one." Znalazłeś!
Sloth #930
User title: Dziadek
Member since Jan 2007 · 486 posts
Quote by Jabcok:
Urugwaj nie zasłużył sobie nawet na 3cie miejsce
Sloth's black list updated  :#:
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/wandererplayer1.jpg]
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2  3 ... 60  61  62  63  64 ... 99  100  101  next 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 229.2 ms (174.3 ms) · 147 database queries in 81 ms
Current time: 2021-01-15, 21:51:37 (UTC +01:00)