Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Podupcone rozmowy
Strona:  poprzednia  1  2  3  4 ... 96  97  98  następna 
Awatar
asu #16
Członek przez Lut 2007 · 596 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 28305
mef sam doskonale wiesz że nogę przy wślizgu cofnąć można prawie zawsze. Pytanie tylko czy się chce. A nawet jak się nie zdąży cofnąć nogi i gdy się już sfauluje nieumyślnie, to nie jest to za bardzo bolesne. Koleś chciał mu wyrządzić krzywdę i kto wie czy nie miał takiego zalecenia od trenera. Zwracam uwagę na fakt, że było to na samym początku meczu, a wtedy obrońcy często lubią robić prezentację siły, żeby sie napastnikowi odechciało grać i żeby się bał.
Jak dla mnie to zakaz uprawiania sportu dla Taylora to minimalna kara. Nie miało to bowiem nic wspólnego z gra w piłkę. Niestety takich pojebów jest dużo, co braki w talencie nadrabiają brutalnością skierowaną przeciwko najlepiej wyszkolonym zawodnikom drużyny przeciwnej.
Bo tutaj Asa zabija król
Ale żeby Dudka nie wziąć na mundial?
"ku*** prycjhodze do domu i mam cale rce w krwi bie wiem o co majamcn la opiefdoele do a e dzie przyal jutreo"
Awatar
rodhan #17
Członek przez Sty 2007 · 201 postów
Cytat za Miglanc:
a nieszczęśliwi robotnicy którzy robią dla Ciebie niż nawet jesteś w stanie sobie wyobrazić życia lub zdrowia już nie odzyskają..  W du.. byłeś i g... widziałeś..

W sumie resztę przepraszam że muszą to czytać ale nie mogłem pozostawić tego bez odpowiedzi..

Tak jak pijani kierowcy, narkomani, dzieci przechodzące przez ulice na czerwonym świetle, ludzie dostający kijem/cegłą na meczu, chorzy na białaczkę. Piłkarz jest osobą medialną i publiczną, więc nie dziw się, że się o nim mówi. Tak samo było z Beksińskim, zamordowanym bodajże za głupi aparat cyfrowy i kilkaset złotych. Jego fani musieli być smutni/wkur#$@ni, tak samo jest z Da Silvą, ma swoich fanów którzy interesują się jego karieirą.

Nie wiem jak to możliwe żeby Frytha był w du#ie bo g#wno pewnie nie raz widział, ale Miglanc współczuję cię za każdą śmierć jaką przeżywasz i twoje nerwy zszarpane zainteresowaniem jakim ludzie darzą swoich idoli itp.

I nie lekceważę tu majestatu śmierci obojętnie w jakiej formie, czy osoby obcej czy w rodzinie.
Awatar
Jeremiasz #18
Członek przez Sty 2007 · 826 postów · Położenie: Mysłowice
W odpowiedzi na post ID 28280
Cytat za Miglanc dnia 25.02.2008, 21:23:
..tak naprawdę to jemu się nic nie stało poważnego...

Imo prawie urwanie stopy to wg mnie powazna kontuzja :) zresztą dla mnie wszystko co powoduje niepełnosprawność na czas dłuższy niz 2 tyg jest poważne :P

Cytat za Miglanc:
Przestańcie robić z niego gwiazdeczkę.. denerwuje mnie coś takiego..
Uważaj bo Ci pikawa strzeli :P Swoja dorga to nikt nie robił z niego gwiazdy, rozmawialismy o bardzo nietypowej i okropnej kontuzji i tyle.. a że Ciebie to boli to trudno. Nie wiem może czujesz się niezauważony i zazdrościsz mu?
Cytat za Asu:
..mef sam doskonale wiesz że nogę przy wślizgu cofnąć można prawie zawsze...

No nie wiem Asu czasami to naprawde jest chwila i zanim dotrze do Ciebie ze nie trafileś w piłke juz jest za późno.
Ciezko ocenic czy zrobil to specjalnie ... tak 60:40 że tak :P
[Obraz: http://img140.imageshack.us/img140/3554/onikb4.jpg]
Awatar
Kaniponk (Administrator) #19
Członek przez Sty 2007 · 1796 postów · Położenie: UTG
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
Kolejna wymiana zdan na lini Frytha - Miglanc bedzie usuwana, ta rozmowa do niczego nie prowadzi i jest nie za bardzo w temacie Podupconych.
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Awatar
asu #20
W odpowiedzi na post #18
Cytat za Jeremiasz:
No nie wiem Asu czasami to naprawde jest chwila i zanim dotrze do Ciebie ze nie trafileś w piłke juz jest za późno.
Ciezko ocenic czy zrobil to specjalnie ... tak 60:40 że tak :P

A z moich doświadczeń wynika, że wystarczy ułamek sekundy żeby zmienić ustawienie stopy i podwinąć wyprostowaną nogę odrobinę w kolanie i już wślizg teoretycznie nie wyrządzi żadnej krzywdy. Natomiast jak sie chce komuś zrobić krzywdę to się właśnie wchodzi tak jak to było widać na zdjęciu. No i w sumie jeszcze jedna rzecz. Robiąc wślizg na piłkę jest tylko jeden przypadek kiedy wchodzi się centralnie korkami na piłkę (tak jak to zrobił pan Taylor) - Kiedy piłka leci dokładnie na wprost obrońcy. Dodam tylko że ja w całym swoim życiu taki wślizg wykonałem tylko raz, blokując strzał jakiegoś kolesia i uznałem że jest to zbyt niebezpieczne dla zdrowia przeciwników. Każdy normalny piłkarz chcący wślizgiem wybić piłkę , a nie trafić w nogę, ściąga stopę dokładnie w ten sam sposób jak przy kopnięciu.
A tak w ogóle to ciekawi mnie fakt, że chamski, brutalny faul w meczu podwórkowym jest bez problemu zauważony przez wszystkich i momentalnie potępiony, a w meczach ligowych pojawiają się wątpliwości, że może to nieumyślnie, a może nie było faulu?
Bo tutaj Asa zabija król
"ku*** prycjhodze do domu i mam cale rce w krwi bie wiem o co majamcn la opiefdoele do a e dzie przyal jutreo"
Awatar
Zorann (Administrator) #21
Tytuł użytkownika: Ten który czuwa
Członek przez Sty 2007 · 4814 postów · Położenie: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Cytat za asu:
A tak w ogóle to ciekawi mnie fakt, że chamski, brutalny faul w meczu podwórkowym jest bez problemu zauważony przez wszystkich i momentalnie potępiony, a w meczach ligowych pojawiają się wątpliwości, że może to nieumyślnie, a może nie było faulu?

Bo w pierwszym przypadku chodzi o gre i zabawe (a ta jest lepsza, gdy uczciwa i gdy nikomu nie urywa nogi) a w drugim o kase (a tutaj mozna zaryzykowac za kilka zielonych brutalne wejscie, nie mowie oczywiscie ze urwanie nogi czy jakiekolwiek celowe kontuzjowanie bylo planowane, ale wkalkulowane byc musialo)...
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Awatar
Miglanc #22
Tytuł użytkownika: Warlike Archer
Członek przez Sty 2007 · 927 postów · Położenie: Częstochowa/Wrocław
Z życia dwóch bowmanów

tariq (20:57)
HP: 478
tariq (20:57)
bez extra vigor <3
tariq(20:57)
AC: 96
hahaha!
to jest kosmos
tariq(20:58)
hahaha
nie rozumiem tego
tariq0:58)
; o
zostawiłem mu 133 hp

Ja (20:58)
a co on ma treningowy ekwipunek?

aaaa
xD
no

Pogadane :D
Reprezentuję Bałwanów.
Awatar
asu #23
Nic się na forum nie dzieje. Ludzie zaglądają, czytają i idą. Chyba znowu potrzebny jest jakiś skandal ;)
Bo tutaj Asa zabija król
Awatar
Miglanc #24
Tytuł użytkownika: Warlike Archer
Członek przez Sty 2007 · 927 postów · Położenie: Częstochowa/Wrocław
No w sumie... a słyszeliście że asu ma cycki ?:D
Reprezentuję Bałwanów.
Awatar
Kaniponk (Administrator) #25
Członek przez Sty 2007 · 1796 postów · Położenie: UTG
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
Od kilku godzin porządkuje subforum z globalem (to juz samo z siebie jest hmm...) i trafilem na taki tekst:

Cytat za ochroniarzem w krakowskim pubie gdy Doda chciala wejsc bez biletu na imprezkę:
- Kim pani jest i kto to jest Radzio?
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Awatar
asu #26
W odpowiedzi na post #24
Cytat za Miglanc:

A co, chcesz polizać ?
Bo tutaj Asa zabija król
Awatar
Wenegor #27
Członek przez Sty 2007 · 463 posty · Położenie: Mokrzyska
W odpowiedzi na post #25
Cytat za Kaniponk:
Od kilku godzin porządkuje subforum z globalem (to juz samo z siebie jest hmm...) i trafilem na taki tekst:

Cytat za ochroniarzem w krakowskim pubie gdy Doda chciala wejsc bez biletu na imprezkę:

O czym ten global bedzie w koncu ? ;>
[Obraz: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]
ch*j
Awatar
Tariq #28
Tytuł użytkownika: Przyjaciołom ELO
Członek przez Sty 2007 · 131 postów · Położenie: Częstochowa
W odpowiedzi na post #26
Cytat za asu:
Cytat za Miglanc:

A co, chcesz polizać ?

On ma swoje, nie musi lizać cudzych ;)
Awatar
Aru #29
Członek przez Lut 2008 · 39 postów
W odpowiedzi na post #27
Cytat za Wenegor:
Cytat za Kaniponk:

O czym ten global bedzie w koncu ? ;>

Podpisuje sie pod tym wszystkimi ręcoma:D Sam jestem piekielnie ciekawy :>
Lubie się czepiać,nie bijta :P
Awatar
Orlica #30
Tytuł użytkownika: Pierwsza rycerka Idarionis
Członek przez Sty 2007 · 917 postów
Członkostwo w grupach: Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
Hiehiehie - Kaniponczku - mam nadzieję, że nie obrazisz się, jeśli coś zacytuję - fragment raportu dla Vanda:

Jakiśtam rodzaj tekstów (50 tekstów)
Inny rodzaj tekstów  (41 tekstów)
Jeszcze inny rodzaj (68 tekstów)

jak widzicie nie lenimy się ;) A to tylko niewielki wycinek naszej pracy
[Obraz: http://img6.imageshack.us/img6/6512/wandii4.png]

[Obraz: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3  4 ... 96  97  98  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 304,1 ms (199,7 ms) · 147 zapytań do bazy danych w czasie 85,5 ms
Bieżący czas: 22.11.2017, 04:46:09 (UTC +01:00)