Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Podupcone rozmowy
Strona:  1  2  3 ... 96  97  98  następna 
Awatar
Zorann (Administrator) #1
Tytuł użytkownika: Ten który czuwa
Członek przez Sty 2007 · 4813 postów · Położenie: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
Temat: Podupcone rozmowy
Przyspieszone czyszczenie watku. Milego "rozmawiania" :#:
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Frytha #2
Członek przez Sty 2007 · 535 postów · Położenie: Radom
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Tak dla zmiany tematu...

Widzieliscie kontuzje da silvy?? gostek urwal mu noge

Tych ktorych niesmaczyly zdjecia spiacych wilkow ubrudzonych koncentratem niech nie wchodza w te linki

http://www.wrzuta.pl/obraz/djYAIy8KYg/eduardo
Awatar
Jeremiasz #3
Członek przez Sty 2007 · 826 postów · Położenie: Mysłowice
Ja widzialem filmik z meczu i te wejście. Teraz dopiero widze zdjęcie .... Hmmm ponoć wróci do zdrowia ale niezła sieka ...

Ja kiedyś kumplowi przyblokowałem piłke kiedy ten rozpędzony próbował strzelać ... przeleciał przez piłke i tak niefortunnie upadł na lewą rękę, że pogruchotało mu cały nadgarstek a kość przedramienia rozszczepila mu się na dwie ... to tez była makabra ... na szczęscie kumpel wyszedl z tego i po rehabilitacji odzyskał sprawność w dłoni ...

Taki jest sport wypadki się zdarzają ... Ciekawe czy Taylor umyślnie faulował...bo na filmiku widac że spoźnił sie z interwencją tyle ze to trwało ułamki sekund...ciekawe czy mógł cofnąć tę nogę.
[Obraz: http://img140.imageshack.us/img140/3554/onikb4.jpg]
Awatar
Orlica #4
Tytuł użytkownika: Pierwsza rycerka Idarionis
Członek przez Sty 2007 · 917 postów
Członkostwo w grupach: Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
Jak wykazały badania piłkarz doznał otwartego złamania stawu skokowego i zerwania w nim wszytkich więzadeł. Złamana została także stopa, która skręciła pod kątek 90 stopni, zostały w niej zerwane naczynia krwionośne

Cytat z wiki - może jestem przewrażliwiona, ale nie odważyłam się otworzyć linka :P
[Obraz: http://img6.imageshack.us/img6/6512/wandii4.png]

[Obraz: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
Awatar
Miglanc #5
Tytuł użytkownika: Warlike Archer
Członek przez Sty 2007 · 927 postów · Położenie: Częstochowa/Wrocław
Szczerze współczuję mu ale tak naprawdę to jemu się nic nie stało poważnego.. Ludzie tracą życie w pracy każdego dnia jednak nikt nad tym nie ubolewa.. Przestańcie robić z niego gwiazdeczkę.. denerwuje mnie coś takiego.. ktoś by stracił życie i nikt by się nie przejął ale jak ktoś złamał sobie nogę na boisku to już wielki szum... Jakie masowe media są beznadziejne i głupie.. plastikowy świat.. mogła by przyjść już ta wojna atomowa i świat mógłby cofnąć się do czasów jaskiniowców bo to już chyba przesada jest co tu się wyprawia...
Reprezentuję Bałwanów.
Maniollo #6
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Jestem przeciw cofaniu się do czasów jaskiniowców, bo nie byłoby wtedy możliwości grania w Wanderera :)

Pozdrawiam,
Maniollo
Awatar
Miglanc #7
Tytuł użytkownika: Warlike Archer
Członek przez Sty 2007 · 927 postów · Położenie: Częstochowa/Wrocław
Ale pomyśl, mógłbyś wtedy sam walczyć mieczem i brać udział w wojnach :) A nie tylko wirtualnie... Pff i wtedy dobry łucznik w cenie był.. nie to co teraz..
Reprezentuję Bałwanów.
Ten post ostatnio był zmieniany przez Miglanc o 25.02.2008, 20:29.
Maniollo #8
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Ale ja nie chcę, bo wolę wylegiwać się na swojej kanapie słuchając przy tym muzyki i czekać aż w piekarniku upiecze mi się ciasto na deser, po tym jak na obiad zjem pysznego fileta z kurczaka usmażonego na teflonowej patelni ;)
Że już nie wspomne o innych gadżetach ;)

Pozdrawiam,
Maniollo

PS. A łucznicy pokażą jeszcze swoje pazurki (czyt. strzały)! Więc może z tym cofaniem się poczekajmy chociaż na update, szkoda by było tyle rozpalonych nadziei zgasić no i pracy pana V?
Ten post ostatnio był zmieniany przez Maniollo o 25.02.2008, 20:36.
Frytha #9
Członek przez Sty 2007 · 535 postów · Położenie: Radom
Miglancu, ostatnio czepialem sie Ciebie nie majac zbyt powaznych podstaw, no ale teraz to mi rozwaliles nadgarstki... Czlowiek ktory dla duzej liczby ludzi jest symbolem, idolem dla mlodych ludzi, dzieki temu co robil wprowadza w szalona radosc nieduzy balkanski kraj, w jednej chwili ten ktos doznal ciezkiego uszczerbku na zdrowiu co musialo wywolac emocje w tych wszystkich ludziach ktorym imponowal miedzy innymi mnie. Wiec nie dziw sie ze sa tacy ktorzy sie tym przejmuja. Czlowiekowi ktoremu podziwialem zrobiono krzywde i nad tym ubolewam nie robiac z niego gwiazdeczki, bo wiem ile to go kosztowalo, zeby byc tym kim jest a to ze panu henkowi spadla z dachu cegla na glowe i go zabila mnie doslownie g***o obchodzi.

edit: przeczytalem text dwa razy szukajac wulgaryzmu i sie domyslilem ze to chodzi o to slowo na g :P nie wiedzialem ze to wulgaryzm ;)
lol
to jednak nie chodzilo o tekst tu napisany :P
Ten post ostatnio był zmieniany przez Frytha o 25.02.2008, 22:55. Łączna ilość zmian tego postu: 2.
Awatar
Zorann (Administrator) #10
Tytuł użytkownika: Ten który czuwa
Członek przez Sty 2007 · 4813 postów · Położenie: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Frythaaaa... jak juz koniecznie musisz miec wulgaryzm w opisie, to go ocenzuruj. Dziekuje.
Zachowujcie sie ludzie powaznie...
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Awatar
Mef #11
Tytuł użytkownika: Uczeń Mistrza Małodobrego
Członek przez Sty 2007 · 877 postów · Położenie: Marchewkowe Pole
Członkostwo w grupach: Strażnicy, Użytkownicy
W temacie klanow nie zauwazylem jakiejs nachalnej i agresywnej w sensie negatywnym rywalizacji. Zawsze jest tak, ze "kazda pliszka swoj ogonek chwali" czy on jest wilczy czy demONI. Od dluzszego czasu wydaje mi sie, ze probujecie zrobic z Wanderera gre bardzo przyjacielska i sympatyczna, gdzie wszystkich glaszcze sie po glowkach i klepie po pupci, szkoda tylko ze traci na tym rywalizacja i sama gra jako taka. To samo z forum, tez wszystko grzecznie, ladnie, a niektore co bardziej wrazliwe kobitki, to wogole malo nie mdleja na rozne rzeczy. Fajnie, ze kobiety sa wrazliwe, za to je kochamy(lub nie), ze sie boja myszy, burzy, horrorow (maja pretekst zeby sie w nas wtulac, gdy scena jest straszna ;]), ale niezbyt dobrze jest, gdy faceci robia z siebie podobne ofiary losu i dyskusja zaczyna wjezdzac na grunt typu "mamo, a on powiedzial ze moj rozowy samochodzik jest gorszy niz jego niebieska lopatka i wrzucil go w kaluze!". Czasem czuje, jakby na tym forum ktos otworzyl przedszkole albo strefe hippisoprzyjazna, gdzie pochwalane sa tylko zachowania pod tytulem "peace and love". Wszystkie inne zas bezlitosnie tepione. Niestety, to nie jest mozliwe bez bycia zdolnym do obludy i falszywosci, ktorej to zdolnosci niestety(lub stety, choc w pracy ciagle mi mowia, ze to zle i trzeba klamac, zeby gdzies zajsc - sic!) mi brak i skoro uwazam, ze mamy tu stadko palantow i niedorobow o IQ nieprzekraczajacym numeru ich obuwia, to jedyne co moge zrobic to... nie mowic im tego w twarz i na forum publicznym. Ale nie zamierzam ich pocieszac, ani sluchac o ich prywatnych problemach, ani przejmowac sie, ze ktos umiescil wilczki w keczupie (inna sprawa, ze bardzo lubie zwierzeta i predzej wlasnie robala zdejme z chodnika, zeby ktos go nie rozdeptal, niz czlowieka, co mi Asu zawsze wypomina :) ).
Delikatnie podsumowujac - przesada w zadna strone nie jest wskazana, zyj i pozwol zyc innym lub... umrzec jesli maja na to ochote, a co do bandy ww. niedorobow to nie to, ze mamy ich wiecej niz gdziekolwiek indziej, ani ze wskazuje konkretne osoby, gdyz stwierdzenie zostalo uzyte tylko po to, by zobrazowac roznice miedzy dyplomacja a falszem i obluda, ktora ponoc istnieje, choc nie dla wszystkich jest postrzegalna.

Pozdrawiam serdecznie Misie Atrakcyjne Moje Kochane Ulubione Rozowe Slodziutkie Drogie Okropecznie Cieplutkie i  Pluszowe (w skrocie MAMKURSDOCiP)

Mef

btw. "Eja!" jest wiesniackie jak skur*%$& :P Co nie znaczy, ze mam cos przeciwko Colanowi , bo nie mam, ale do klanu z takim pozdrowieniem bym sie nie zapisal :D Dyplomata pewnie by powiedzial "Hej, nie wydaje wam sie, ze "Eja! jakos tak malo szlachecko brzmi?" i ja pewnie tez powinienem, ale to jest topik buracki i skoro juz jest, to wykorzystam go, zeby sobie potem nie wypominac, ze mysli prawdziwe musialem na forum zastapic znow eufemizmem.
[Obraz: http://bularca.ro/erep_tools/signature/1240028.png]
[Obraz: --rysunek na zapas--http://img367.imageshack.us/img367/6677/whatcolorisblueml0.jpg]
Ten post ostatnio był zmieniany przez Mef o 25.02.2008, 23:33. Łączna ilość zmian tego postu: 2.
Awatar
asu #12
Członek przez Lut 2007 · 596 postów
Jej jaki ten temat zrobił się ciekawy. No aż muszę swoje 3 grosze dorzucić.
Miglanc, Frytek, przecież Wy oboje macie rację. Po chusteczkę przekonywać się do swoich racji skoro punkt widzenia zależy od punktu siedzenia? Mnie osobiście też ta kontuzja porusza, a jełopa który tak fauluje wysłałbym do więzienia za umyślne spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Normalnie bym mu proces wytoczył i zakładam że bym wygrał.

A co do posta mefa? Miód, cud i orzeszki czy jako to się tam mówi. Aż mi się źle zrobiło jak czytałem skruchę w postach Belzebuba, który musiał tonować swoje wcześniejsze wypowiedzi. Ale przecież Bubek taki jest. Jest twardy chłop, bywa agresywny i nikt nie musi go za to kochać. Storm też taki jest i nie zamierza się zmieniać i przynajmniej za to respect (i tylko za to). Nie udawajmy kogoś kim nie jesteśmy a że Zoran będzie jęczał? No ja tam przedszkole opuściłem jakiś czas temu, więc nie mylmy moderatora z panią przedszkolanką.
Bo tutaj Asa zabija król
Ale żeby Dudka nie wziąć na mundial?
"ku*** prycjhodze do domu i mam cale rce w krwi bie wiem o co majamcn la opiefdoele do a e dzie przyal jutreo"
Awatar
Marqs #13
Tytuł użytkownika: Maruda Wszechmocny
Członek przez Sty 2007 · 3957 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy, WD Global
No tak słodkiego pozdrowienia na jakie Mef wpadł to ja w życiu nie widziałem... aż mnie zemdliło w okolicach siódmego wyrazu :)

A co do Zoranna-przedszkolanki to przypominam, że na forum nie ma samych zarośniętych maczo co to klaty owłosione niczym Hasselhoff mają. Nie zapominajmy o tych młodszych lub co bardziej wrażliwych użytkowni(cz)kach ;).

Ale już po kiego się gryźć na forum w sprawie klanów to ja nie rozumiem... idźcie sobie na arenę kliknijcie parę razy to wielkie czerwone "ATAK" to może się odstresujecie tak. Albo nie wiem... zróbcie sobie jakąś wielką bardachę w jakimś zapomnianym miasteczku. No bo po co zwykli, szarzy gracze co to o klanach tylko bajki słyszeli mają to czytać i albo zrażać się do samych klanów albo do ludzi, którzy koniecznie chcą się pokłucić na forum robiąc to na dodatek na mocno średnim i niezbyt smacznym poziomie.
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Awatar
Mef #14
Tytuł użytkownika: Uczeń Mistrza Małodobrego
Członek przez Sty 2007 · 877 postów · Położenie: Marchewkowe Pole
Członkostwo w grupach: Strażnicy, Użytkownicy
Tyle, ze Marqs bez tej otoczki ta gra jest niczym. Wyobraz sobie, ze nie ma forum, ze nie mozesz sie chelpic tu zwyciestwami i pomstowac na porazki, ze grasz tylko i klikasz czerwony atak a nie masz z kim dzielic radosci ani smutkow z wynikow sprawiedliwych/niesprawiedliwych. Ciekawe jak dlugo ktos by wogole gral. Chyba tylko boty. Jesli klany wejda i nie bedzie interakcji miedzy nimi - chocby mozliwosci zagrabienia jakiejs kasy drugiemu klanowi tylko znowu smutne nabijanie jakiegos rankingu i nic wiecej, to beda mnie i zapewne wielu innych bardzo slabo wogole interesowac. Jasne - w grze typu turowego walka klanow, ktora po 10 turach kasuje drugiemu klanowi 100% wlozonej gotowki szybko by do klanow wszystkich zniechecila, ale przeciez wszystko jest dla ludzi, rownie dobrze wojna moze trwac do momentu uszczuplenia wartosci ruchomej i nie klanu do 90% wkladu, od ktorego to momentu reszta to kamienie i inne rzeczy, ktorych rozgrabic sie nie da. Ale jesli klan chce znowu sie rozwinac, to musi zainwestowac kase powyzej tego 90%, co znowu bedzie mozna zagrabic etc. Do tego ograniczenie liczebnosci klanu przez wymagane upgrade'y - typu baraki/koszary/aprowizacja/zasobnosc spichlerzy/magazynow spowoduje, ze bedzie wiecej niz 2-3 klany i moze bedzie miejsce na ciekawa polityke, sojusze, zdrady i inne elementy zabawy w intryge/polityke/wojne. Jesli tylko rankingi beda korzyscia z tego - szkoda na to czasu i tak gra przypomina ciagle single player w srodowisku multi.

Pilkarza zas bardzo mi szkoda, tym bardziej ze stopa prawie oddzielila mu sie od nogi. Nie wiem czy po takim czyms mozna miec nadzieje na cos wiecej niz chodzenie wogole. Ale skoro mowia, ze jeszcze zagra, to trzymam mocno kciuki za to, by tak sie stalo. A faulujacy co prawda "wjechal" prosta noga, ale czy mogl ja cofnac? Akcja byla szybka a walka zacieta. Mysle, ze jesli nie jest bandyta, to bedzie mial niejedna rozterke moralna z tego powodu. Jakos o Juskowiaku nie krzyczalo sie tak strasznie, gdy wslizgiem od tylu zerwal wiazadla w stopie brazylijskiemu pomocnikowi w Bundeslidze. Football to nie jest golf ani bilard; to gra kontaktowa, adrenalina nieraz odebrala zdolnosc do prowadzenia procesow myslowych niejednemu. Ale jesli Taylor zrobil to celowo - no coz, czerwona kartka to smieszna kara i pewnie federacja przepierdzieli mu jakis "mily" dodatek oby cos wiecej niz finansowy, bo z tych to tylko sie smiac moga pilkarze, ze mniej wydadza na popijawe weekendowa.
[Obraz: http://bularca.ro/erep_tools/signature/1240028.png]
[Obraz: --rysunek na zapas--http://img367.imageshack.us/img367/6677/whatcolorisblueml0.jpg]
Awatar
Marqs #15
Tytuł użytkownika: Maruda Wszechmocny
Członek przez Sty 2007 · 3957 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy, WD Global
temp
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Ten post ostatnio był zmieniany przez Zorann o 20.06.2010, 23:43. Łączna ilość zmian tego postu: 4.
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  1  2  3 ... 96  97  98  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 282,2 ms (221,9 ms) · 144 zapytań do bazy danych w czasie 71,6 ms
Bieżący czas: 17.08.2017, 12:29:51 (UTC +01:00)