Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Klany RSS
Rywalizacja miedzyklanowa
Page:  previous  1  2  3  4  next 
sil #31
Member since Oct 2007 · 29 posts
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 28285
To moze i ja cos napisze.
Co prawda dawno tego nie robilem ale tez chce.
No wiec panowie i panie:
Dobranoc, ide spac ;)
[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]
Zzytt | Dessait | Tentes | Zonk
Storm #32
Member since Jan 2007 · 1119 posts · Location: Gory Marcowe
In reply to post ID 28285
Reasumujac chcialem tez cos i od siebie dodac...
 Nie chce mi sie juz cytowac tego czy owego bo by litania sie zrobila wiec powiem w skrocie. Jesli zaczalem kiedys ten konflikt to nie dla "obserwacji" jak to poczynil Belzebub. Kiedy mam cos komus do powiedzenia to mu to mowie i nie wazne czy jest w klanie czy nie. Zatem Fryt Ha Twoje tlumaczenia, ze zaczelo sie ode mnie, bo zaatakowalem kiedys tam ktoregos z was, sa malo przekonywujace. Nie atakowalem dlatego ze goscia nie lubie czy dlatego, ze jest w klanie konkurencyjnym tylko dlatego, ze cos mi sie nie podobalo i mu o tym powiedzialem. Zaraz tez po tym ostro na mnie naskoczyliscie. Czy wezwalem cala watahe wilkow??? Nieee Sam odpieralem wasze zarzuty i nie potrzebowalem nikogo do pomocy. Gdziez tu zatem wasze wyobrazenie o biednych wilczkach, ktore na sile robia z siebie ofiary??! Twierdzicie, ze gracie i sie bawicie? Ponoc jakis czas temu MarCus stwierdzil, ze ( cytowac nie bede ale sens pamietam) znudzila go ta gra i siedzi juz tylko po to by psuc krew ludziom na forum. Jak mozna psuc krew? Podjudzac co klotni, prowokowac...Jest wiele sposobow.
 Kiedys po odejsciu z naszego klanu Wenegora, Yossy, Slotha, Fryt Ha, Zzytta, rozmawialem z Toba Fryt Ha. Pamietasz co mi sam przyznales? Odeszliscie bo to i tak nie mialo sensu...tworzylibyscie wlasna frakcje wewnatrz klanu. Potem jednak dodales, ze zawsze mozemy ze soba wspolpracowac. Uwierzylem hehe...
Potem jednak sytuacja sie mocno zaognila na forum wanda oczywiscie. Doszly niesmaczne prowokacje...zrobiliscie sie na sile agresywni, wrecz nastawieni antagonistycznie. A Wilk oznaczal wroga. Zdziwilo mnie to.
 Nigdy pierwszy nie zaatakowalem waszego klanu! Jesli mialem cos do ktoregos z ONYch to kierowalem swe slowa personalnie. Wyscie zaczeli!
 Teraz na dodatek przekrecacie prawde. Prawda jest taka, ze gdy atakuja jednego z was od razu kontratakuje reszta...Das ist mir egal  i w pojedynke walczyc potrafie.
Druga sprawa. Twierdzicie, ze wy sie bawicie, a my nie potrafimy i potem stekamy jacy to ONY zle, bo nas brzydko nazwali i namalowali. Jesli was w jakis sposob prowokowalismy to bylo w granicach: bez obrazy, subtelnie i z wyszukanym humorem. Was stac na martwa nature i glupkowate podpisy ( co niektorych) w stylu :Czy i ty masz swoje trofeum martwego wilka? Pfff jak na inteligentne glowy zadziwiajaco rzadko korzystacie z szarych komorek.
Belzebub dlaczego teraz nie jestes taki hardy jak kilka godzin temu? Placzesz sie mowiac "boooo ja myslalem ze bedzie fajnie...Nooo taki ten tego eksperyment." :-(
 Jestem za klanami wg. wizji Zoranna. Wilki potrafia zrozumiec dobry zart i zripostowac o czym sie przekonaliscie. Sa granice milczenia i gdy ktos nie daje za wygrana atakujac i myslac, ze sie go boje, kiedy tak naprawde mysle, ze glupiemu przejdzie jak bede milczal, to trzeba zmienic taktyke i polamac mu nogi by zaczal myslec.
 Do spiec doszlo nie z naszej lecz z waszej winy... Dlugo nas prowokowaliscie i na wiele sposobow przekrecajac czasem prawde i tym samym przedstawiajac wizerunek mego klanu w zlym swietle. Mamy nieco inny system w klanie, ktorego moze nie jestescie w stanie pojac. Ktos mowil o temperowaniu Storma? O wtyczce wewnatrz? Nic o nas nie wiecie od czasu gdy opusciliscie Legion Wilkow, po tym jak warunkowo wpuscilem panow skilerow, bo proby okazaly sie dla nich zbyt trudne <_< .
Powiecie rywalizacja miedzyklanami...Macie widocznie skrzywione pojecie tego slowa co widac po waszych zachowaniach i wrogim wrecz nastawieniu do klanu ktory teraz nagle przepraszacie i ktory nagle szanujecie.
 Jest mi obojetne kim kazdy z was jest, co mysli o mnie ale nie pozwole by bezpodstawnie atakowal i do tego obrazal jak to entelegientnie poczynil Belzebub. Widac bardzo wyraznie kto tu atakuje z nieuzasadniona agresja...dla zabawy, badz z nudow.
 Fakt, ze sa w moim klanie osoby, ktore mowia mi: "zostaw ONYch, mamy wazniejsze sprawy na glowie, nie chcemy walczyc, bo tego nie lubimy!", nie znaczy, ze twierdza tak, bo sa bojazliwi tylko dlatego, ze chca sie bawic z milej atmosferze.
 Jesli chcecie wojny, Legion Wilkow bedzie na was czekal. Od was zalezy czy wojne z gry przeniesiecie na forum Wanda. Od was klanie ONI zalezy przyszlosc tej gry i klanowanie z wieloma opcjami! Wczytajcie sie jeszcze raz w slowa Vandhalla i Zoranna, bo ja jestem na liscie wrogow...moje slowa moga znowu zostac pociete na kawalki i odpowiednio cytowane, uznane za obraze...
[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
[Image: http://idarionis.republika.pl/wanderer/banminiwar.jpg]

http://www.youtube.com/watch?v=a9WvP1KfnqU
sil #33
Member since Oct 2007 · 29 posts
Storm:
mialem juz isc spac ale zobaczylem to i ... nie chce mi sie tego czytac
wiec tylko od siebie wtrace ze "ookami ga tabemashita ONI" brzmi bez sensu,
popraw sobie to np na ookami ha oni wo tabemashita
pozdrawiam i milej nocki zycze ;)
[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]
Zzytt | Dessait | Tentes | Zonk
Frytha #34
Member since Jan 2007 · 535 posts · Location: Radom
In reply to post #32
Nie chce mi sie odpisywac na calego posta odpisze tylko co do czesci mnie dotyczacej.

Nie twierdzilem nigdy ze to od Ciebie sie zaczelo pewnie chodzi Ci o fragment "zaczal/kontynuowal"( czy somfin lajk dat) tu poprostu dalem wybor czytelnikowi zeby sam zdecydowal czy Ty zaczales czy kontynuowales pojedynek(w sensie my zaczelismy a Ty podjales walke)

Nie pisalem tez, ze to sie zaczelo od Ciebie i od tych wydarzen, tylko ze te "prowokacje" tez mogly byc uznane za przesadzone, tak jak wy myslicie o zdjeciu martwych wilkow. A zaczelo sie to wszystko od tego ze wstapilismy do was. Gdyby nie to mozliwe ze takiego konfliktu by nie bylo.

Bylibysmy frakcja, ale wynikalo to tez z tego, ze nie zostalismy zaakceptowani przez spora czesc klanu.

Co do szanowania wilkow to jest u was tam kilku ludzi ktorych bardzo szanuje, kilka ktore mi sa obce oraz kilka ktore mnie niezmiernie irytuja.

Powiedz jeszcze jaki sens ma odbijanie pileczki w stylu to wy zaczeliscie itp. To jest takie szukanie winnych tylko i wylacznie po drugiej stronie barykady. Nie widzisz tego, ze nie ma ludzi bez winy, to jest tak samo wina i wilkow i onych, pogodz sie z tym i nie zwalaj winy na innych.

Co do granic subtelnosci smaku itp. to kazdy ma ta granice wyznaczona subiektywnie, wiec nie ma co tego roztrzasac.

Co do tego ze nie wiemy nic wiecej o wilkach, od momentu kiedy opuscilismy klan to:

Michalero, Storm, Bushi, Leche, Keitlin, kodzio, Erna, Wiosna ap Kain, Egil, GERALD, Wolfstark, Orlica, Fyodor, Boragor, Kareena, Avalon, Ricewind, Losstarot, Kaniponk, Hathor, Vandhall, ElAdamo, ilor, Nifredil, Bartolomeo

znasz ich skads? ;)

Ps. mowiac o nieuzasadnionej agresji, potrafilem napisac posta nie uzywajac zwrotow typu: "panowie skillerzy" co jest napewno wartosciowaniem ujemnym w Twoich ustach(klawiaturze).
This post was edited on 2008-02-26, 01:00 by Frytha.
IveGotNoIdea #35
Member since Jan 2007 · 324 posts
Mam nadzieje, że walki klanowe będą jak najbardziej "krwawe", wtedy może uniknie się takich kłótni na forum, klany zamiast się kłócić wypowiedzą sobie wojne i siła ich broni zdecyduje kto miał racje...
Na serio: ile można kłócić się o to kto pierwszy zaczął się no... kłócić... ludzie, nie jesteśmy w I klasie szkoły podstawowej, początkowo ten wątek mnie śmieszył, ale ile można! Zróbcie sobie konferencje na gg czy coś, wygarnijcie sobie wszyscy kto co do kogo ma i ewentualnie napiszcie na forum wynik waszej dyskusji.

Edit: Poprawione  ;-)
This post was edited on 2008-02-26, 12:08 by IveGotNoIdea.
Miglanc #36
User title: Warlike Archer
Member since Jan 2007 · 927 posts · Location: Częstochowa/Wrocław
Kurde no nie mogę się powstrzymać...

Kłócić chłopaku :)

A ja mam taką nadzieję że wanderer pozostanie grą do której można nie zaglądać jakiś czas a nasza postać nic na tym nie straci.. czyli każdy tak naprawdę poświęca energię na rozbudowywanie swojej postaci a nie na niszczenie czyjejś innej.. Bo to właśnie doceniam w wandererze...
Reprezentuję Bałwanów.
Losstarot (Administrator) #37
Member since Jan 2007 · 2622 posts · Location: Śląsk
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, ScriptMaker, Strażnicy, Użytkownicy
In reply to post #35
nie będę komentował tego, naprostuję tylko jedną rzecz: Vandhall jest członkiem honorowym klanu, nie chciał (chce) się mieszać, za to chciał zobaczyć jak się urządziliśmy. Piszę to aby nikt się nie czepiał i nie sugerował w przyszłości niczego.
Wanderer !!!
Vandhall (Administrator) #38
Member since Jan 2007 · 4385 posts · Location: Kathanorn
Group memberships: Administratorzy, Użytkownicy
In reply to post #34
Quote by Frytha:
Co do tego ze nie wiemy nic wiecej o wilkach, od momentu kiedy opuscilismy klan to:

Michalero, Storm, Bushi, Leche, Keitlin, kodzio, Erna, Wiosna ap Kain, Egil, GERALD, Wolfstark, Orlica, Fyodor, Boragor, Kareena, Avalon, Ricewind, Losstarot, Kaniponk, Hathor, Vandhall, ElAdamo, ilor, Nifredil, Bartolomeo

Quote by Losstarot:
nie będę komentował tego, naprostuję tylko jedną rzecz: Vandhall jest członkiem honorowym klanu, nie chciał (chce) się mieszać, za to chciał zobaczyć jak się urządziliśmy.

Tak jak pisze Losstarot, ja zwyczajnie nie mogę być członkiem żadnego klanu... z powodów oczywistych.
[Image: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminisorc.jpg]
W zasadzie nie jestem materialistą. Jednakowoż entuzjazm w pracy
jest wprost proporcjonalny do wysokości stanu konta.
asu #39
Member since Feb 2007 · 596 posts
Kurde jak się to czyta z rana po całej nocy smarowania postów to nic tylko śmiać się chce. Mniej więcej o tym pisałem miesiąc temu. Powoływałem się na film Das Experiment w którym przeprowadzono badania nad więziennictwem, swoją drogą na faktach autentycznych. I to właśnie miesiąc temu Vand pisałem o tym, że klany mogą Ci ubić wanderera, ale teraz myślę że nie ubiją.
Nasz klan lubi prowokować, lubi rywalizować i lubi walkę i co w tym dziwnego? Gramy w grę średniowieczną i będziemy nagle z siebie robić pacyfistów? Ja uważam że mamy dokładnie taką sytuację o jakiej pisał Zorann - w grze się lejemy, na forum prowokujemy, a w życiu szanujemy a nawet lubimy. Powiem więcej, jest kilka zwierzaków w klanie wilków których Wam zazdrościmy, ale jakże ciekawe jest to, że nie ma u nas nikogo kto lubi lub szanuje Storma. Storm lubisz choć jedną osobę z naszego klanu?
I litości, ludzie. Będą klany - będą wojny. Czasem się wojnę przegra, czasem wygra. Kto się załamie po przegranej i straci sens gry to jego strata, widocznie był za słaby na tą grę.
Bo tutaj Asa zabija król
Ale żeby Dudka nie wziąć na mundial?
"ku*** prycjhodze do domu i mam cale rce w krwi bie wiem o co majamcn la opiefdoele do a e dzie przyal jutreo"
HordHawk #40
Member since Jan 2008 · 16 posts
Witajcie,

Poczytałem sobie uważnie cały wątek. Nie jestem niestety (a może stety?) w temacie co do zaszłości sporu, więc podzielę się tylko swoimi obserwacjami wyniesionymi z dwu innych gier, gdzie miałem wątpliwą przyjemność obserwować jak skądinąd inteligentni ludzie staczają się po równi pochyłej w otchłań totalnej głupoty przez tak własnie prowadzoną "Wojnę klanów"

Zatem, jeśli ktoś nie ma ochoty czytać moich wynurzeń śmiało może przewinąć ten post.

Jako, że jestem nowy więc zapytam: Czy forum jest integralną częścią gry? Wg mnie nie, może dlatego, że nie pisuję tu jako HordHawk, a jako osoba, która tą postać odgrywa. Zatem zaczepki na forum trudno mi nazwać "Wojną Klanów". Jakiekolwiek by one nie były (te zaczepki naturalnie), to są one elementem ataku na realną osobę, a nie na postać. Co do tego JAK owe zaczepki wyglądają spuścmy zasłonę milczenia - sposób zaczepki odzwierciedla inteligencję zaczepiającego, a nie zaczepianego, ktoś zrobi to śmiesznie i z dowcipem, inny w sposób budzący politowanie - zależy to jednak tylko od predyspozycji intelektualnych autora.

Kłopot polega na tym, co zostało zauważone już we wcześniejszych postach: Zaczepki tego rodzaju mają smutny zwyczaj eskalacji. Aż chce się uzyć oklepanego stwierdzenia o nakręcającej się spirali. Do tego wojny prowadzone na forum zaczynają dotykać realnych ludzi i nagle przenoszą się na zupełnie realny świat. Znam ludzi, którzy realnie przestali ze sobą gadać, znam sytuacje, w których na zlocie niemal nie doszło do rękoczynów. Znam sytuacje, w których dla ośmieszenia przeciwnika wyciągano kompromitujące go zdarzenia z realnego świata. Wszystko w imię "Wojny Klanów". Uwierzcie mi, od tego czasu minęło kilka lat, a główne postaci tamtego sporu do dziś dążą do konfrontacji. I wszystko zaczęło się od niewinnej zaczepki na forum.

Prawdą jest, że nie unikniemy konfliktów, czasem drażnią nas w innych całkiem irracjonalne rzeczy, taka jest już nasza natura. Nie wszyscy potrafią tak jak Jeremiasz traktować ze spokojem obrzucanie go błotem. Jasne, można powiedzieć, że słabi odejdą. Ale, zastanówmy się, do czego to doprowadzi? Zostaną ci "silni". A forum ociekać będzie jadem. A gra?

Pozostają jedynie strażnicy, którzy jako jedyni mogą temperować takie zapędy. Podoba mi się reakcja Zoranna, choć nie zazdroszczę mu ani trochę jego roli. Wiem doskonale jak to działo się w innym świecie - pisano posta na forum, robiono screenshota i rozsyłano dalej, mimo, że modzi dawno wątek usunęli. 

Tyle mojego.

pozdrawiam,

HH
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
maRcus #41
Member since Feb 2007 · 1845 posts · Location: Łódź
Storm, skoro już cytujesz moje poprzednie wypowiedzi to rób do dokładniej, bo nie każdy czuje się tak poszkodowany jak Ty. Skoro psuję Tobie i Twoim Żołnierzom krew to możecie przewijać moje posty i je ignorować. Wszak nie chciałbym być przyczyną ciężkich upośledzeń w Twoim Klanie.
Poza tym widzę jak strasznie się chwalicie strukturą i hierarchią, jak panuje u Was. I wiesz co? Jestem szczęśliwy, że jestem po tej stronie barykady, a przyczyn lepiej poszukaj u siebie w szeregach.. Uważam, że jak ktoś nie potrafi sobie radzić sam z różnych przyczyn, wtedy potrzebuje kogoś, kto będzie nim rządził.
Napisałeś: "jak zaatakuje któregoś z was od razu kontratakuje reszta". I teraz sobie wyobraź, na podstawie tego, co napisałeś, jak wyglądają relacje i stosunki u nas. Dodam tylko, że nikt z nas nigdy nie prosi innych, żeby się wstawili.
Co do słów asu- podpisuję się wszystkimi czterema rękami- sporą część z Was szanujemy, lubimy i zazdrościmy..

P.S.Swoimi wypowiedziami tylko potwierdzasz swój wizerunek w moich (i nie tylko moich) oczach.

pozdrawiam Klan Wilków i Przepraszam, Że Spowodowałem (liśmy) Tyle Negatywnych Emocji i Zniesmaczenie W Waszych Szeregach. Mam Nadzieję, Że Jakoś z Tym Poradzicie..
Grogan Dwarf Mercenary 315 lvl
Mordred Lothor Human Invader 293 lvl
Milla Human Paladin 203 lvl
Isabell Human Priest 188 lvl
Belian Dwarf Guardian 161 lvl
Dinnaroth Elf Battlemage 145 lvl
Morien Isslur Elf Battle Bowman 132 lvl
rodhan #42
Member since Jan 2007 · 202 posts
Storm.

Piszesz o niezdrowej konkurencji, skrzywionym spojrzeniu na rywalizacje? A kto pisał o karaniu graczy w grze za próby inwigilacji forów? Oceniasz inteligencje innych na podstawie ich postów, avatarów( rozumiemy to co pisze Orlica na temat martwych zwierząt, ale dobrze wiecie, że nie to było przesłaniem-żaden z nas nie jest sadystą)-  bardzo mądre posunięcie :-/ , ale w końcu jesteś obserwatorem tego co cię otacza. Widzisz więc że Oni atakują was, prowokują i bardzo dobrze, traktujemy to jako rywalizację, a wyrażamy w tak "ostry" sposób bo obie organizacje różnią się w 100%, ale nie obrażamy jak piszesz. Nie ważne kto zaczął. Chcesz żebyśmy zostawili was w spokoju? Dlaczego? Nie musisz reagować na te małe zaczepki czy nie kręci cię ta mała wojna, czy nie jest ciekawa jeżeli potraktujesz ją nieco z dystansu?

BTW: Uśmiałem się z tej wariacji avatara: "jesteśmy trochę inni" czy jakoś tak, tak samo jak z twojego linka do wikipedi -Super sprawa :-D
This post was edited on 2008-02-26, 12:10 by rodhan.
Frytha #43
Member since Jan 2007 · 535 posts · Location: Radom
@V @Loss

Wiemy ze jest tylko obserwatorem i nikt nie robi z tego problemu ;)
Theodrus #44
Member since Feb 2008 · 376 posts
W którymś ze wcześniejszych postów wyczytałem, że ElAdamo jest członkiem wilków. Lepiej żeby knkurencyjny klan złożył broń bo jak powstanie nowa zagadka to będzie płacz ze zgrzytaniem zębów przeplatany.

Powyższy post nie powinien być traktowany poważnie. Dla tych co umysł trochę chcieli by pogłowić i o sporze spróbować zapomnieć:

Poniższe zdanie jest fałszywe.
Powyższe zdanie jest prawdziwe.

Które zdanie mówi prawdę? (Chyba dobrze to napisałem.)
gorthaur #45
Member since Jan 2007 · 1395 posts · Location: BaradDur
Panowie a czy nie można po prostu zapomnieć o wszystkim?? Nie stało się nic złego i dobrego .. porostu stało to co miało się stać!! Raczej sie zastanówmy nad przyszłością, jak istnieć , co zrobić aby polepszyć Idarionis. Zamiast kłótni napiszcie po kilka przygód i to będzie korzystne dla wszystkich!!! Bo z tej złości się jeszcze pochorujecie!!!!
Żeby mi to było po raz ostatni!!!

PS
No!!!
[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2  3  4  next 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 256.6 ms (201.5 ms) · 150 database queries in 15.7 ms
Current time: 2021-01-15, 21:49:57 (UTC +01:00)