Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Co tam słychać...
Strona:  poprzednia  1  2  3 
Salvian #31
Tytuł użytkownika: Sir
Członek przez Sty 2007 · 52 posty · Położenie: Poziome
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 2439
Plusy:
+Grywalność
+Ludzie grajacy i tworca
+Poziom jak stawia gra przed graczem
+Ilosc zadan i miast w tej erze

Minusy:
- "Mroczne nekrokanibalistyczne wargi zniszczenia" w zadaniu na Bowmana
- Ceny map
- Troche to teraz za bardzo rozpierdzielone po swiecie jest
- Hmm blad z rozlazeniem sie graczy po swiecie(w sumie j.w) przez co czasem ciezko poatakowac wrogow
- Wszedzie daleko:P
Awatar
Kaniponk (Administrator) #32
Członek przez Sty 2007 · 1796 postów · Położenie: UTG
Członkostwo w grupach: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
+zróżnicowanie trudności zadań, szczególnie na bowmana i squire - 2 me postacie tam zmierzaja - a czym trudniej tym lepiej :]
+praca - moja 3 postac juz zaczyna powoli widziec jakies mgliste perspektywy :]
+wielkość swiata - choć szczerze mówiąc mam nadzieje, ze obecne rozpierdzielenie, to nic w porownaniu z reszta otaczajacego nas swiata
+zbalansowanie miedzy skilem a expem - teraz duzo mniej oplaca sie byc skillerem, bonusy z expa sa porownywalne ze skilami - ergo nie ma jak dawniej jednej oplacalnej drogi :) (czyt. Colan startował wtedy co wszyscy i mimo nie najlepszych skili jest jedna z najlepszych postaci w grze)
+ceny itemów - teraz wieksza wage przyklada sie do skompletowania ekwipunku - wiadomo cena, odpada wiec opcja ze do 20lvl zbiore to, to ,to i to, teraz trzeba kalkulowac i kompromisowac :D
+wkład autora w życie gry - Vand gdzieś Ty się uchował???
+gracze!!! mimo że wiekszości nigdy na oczy nie widziałem mam do nich przeogromną sympatię. (szacunek, dla wszystkich, dla tych co mnie osobiście irytują, zachowaniem, postami badź wypowiedziami, także! za zaangażowanie w projekt wanderer)

żeby slicznie nie było :D

-system szukania przygód - pasek z postepem, pomyslu ElAdamo najlepsze rozwiazanie IMO
-sztywne poziomy pracy (tj. cieśla potrzebny specjalizacja: 36lvl) - troche randomu ;) raz niech bedzie to 39, a raz 25 :) - albo najlepiej raz 15 raz 7 :D
-mało miast i miejsc typowo elfowych - samo bardy to troche malo...- jak najszybciej wprowadzic dalsza czes - najlepiej polnoc :D
-brak historii!!!!!!!!!!!!!!!!! idarionis - nawet nie wiesz jak to utrudnia pisanie questów :D
-geografia idarionis tez z gatunku wyczytana w super expresie - jak wyzej :)
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Awatar
Jabcok #33
Tytuł użytkownika: Szary człek
Członek przez Sty 2007 · 1151 postów · Położenie: Domek/Wioseczka/Breslau
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
+ zaglądam od czasu do czasu i wciąż wdycham... ech Wanderer. ;)

-wymagania sprzętowe - wymaga internetu ;) (może niedługo będę miał neta i więcej czasu to i pobuszuję żwawiej, bo klikanie w przelocie na uczelni nie jest takie fajne)

+ ALKIERZ ^_^ (choć jeszcze tam nie byłem)
[Obraz: http://omegateam1234.webpark.pl/127.jpg]
"When I think of how a guidestone led the Kharak population onto their epic quest, I suspect my life needs one." Znalazłeś!
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 105,5 ms (50,1 ms) · 56 zapytań do bazy danych w czasie 7,4 ms
Bieżący czas: 18.10.2018, 15:11:28 (UTC +01:00)