Not logged in. · Lost password · Register
Forum: Wanderer Game Offtopic RSS
Ciche chlipniecie...
Page:  previous  1  2  3  4 ... 123  124  125  next 
Zorann (Administrator) #16
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4828 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
Show profile · Link to this post
In reply to post ID 20787
Mi sie zdarzylo przed resetem jeszcze zrobic cos takiego jedna z pobocznych postaci.
Na trzezwo ;)
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Teppic d'Villazon #17
User title: Złowrogi Tłumacz
Member since Jan 2007 · 3183 posts · Location: Półleżące
Group memberships: Animatorzy, Global Makers, Graficy, Skrybowie Mod, Użytkownicy, Zdarzeniowcy
Kuźwa, wczoraj śmialiśmy się na zlocie, jak to mi zabrakło kasy na zapisy w turnieju! Dzień później znalazłem sobie "Zniszczony Majątek" i minimalnym nakładem pracy wpadło mi do kosza pie***** 475gp!!  :#:

ps. A potem Scamp położył mnie mając 2hp  :'(
[Image: http://img510.imageshack.us/img510/5030/vincent2.gif]
Teppic[547] | Valence[5829] Jon Doe[6206] | Vlad[2392] | Burch[878] | Lord Myron[602]
[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]
This post was edited on 2007-11-04, 22:30 by Teppic d'Villazon.
Marqs #18
User title: Maruda Wszechmocny
Member since Jan 2007 · 3959 posts
Group memberships: Użytkownicy, WD Global
No to żeby nie było za różowo małe kombo.

Harpie wykańczają mnie kondycyjnie (podobnie jak stworki w wielu questach).
Spiders Queen - do 60hp
Wywerna - do 39hp
3 razy już mi się zapomniało i na arenę wszedłem odpoczywając w karczmie
1 raz przypadkiem kupiłem nocleg z serii 150gp+
Zebrałem na miecz i nie wiem co teraz kupić bo oczywiście najciekawsze przedmioty są w innych gildiach a nie w Modaam.

Super :P
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Frytha #19
Member since Jan 2007 · 535 posts · Location: Radom
Group memberships: Użytkownicy
chyba za dobrze byscie mieli jakbyscie wszystkie najlepsze przedmioty mieli w moddam :P

a jak nie wiesz na co zbierac to polecam Scandie, 200 PLN miesiecznie przez 30 lat i w wieku 50 lat mozesz isc sobie na emeryture majac 500.000 PLN. Wyplacic mozesz na raz albo mozesz poprosic by rozlozyli CI to na miesieczne raty po ile chcesz ;)
Zorann (Administrator) #20
User title: Ten który czuwa
Member since Jan 2007 · 4828 posts · Location: http://www.zmm.ow.pl/mapa.jpg
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, PBF Game Master, Strażnicy, Użytkownicy
In reply to post #18
Quote by Marqs:
Zebrałem na miecz i nie wiem co teraz kupić bo oczywiście najciekawsze przedmioty są w innych gildiach a nie w Modaam.

Super :P

Mozemy zawrzec umowe; Ty mi wyniesiesz miecz, ja Tobie wyniose... hmm... butki :]
Złowrogi Ostrzeliwujący Regularnie Aroganckich Nieprzyjaciół Narwaniec
"Samson często strugał kołki. Po pierwsze, wyjaśniał, jest to czynność w sam raz dla idioty, na jakiego wygląda. Po drugie, mawiał, struganie kołków uspokaja, wpływa korzystnie na system nerwowy i trawienny. Po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne. "
Marqs #21
User title: Maruda Wszechmocny
Member since Jan 2007 · 3959 posts
Group memberships: Użytkownicy, WD Global
Wiesz... interesuje mnie też pewna tarcza i zbroja z arczerkowatej gildii... choć to i tak mało ;)

A w Modaam jest miecz i koniec, reszta to badziew jakiś. Inne gildie mają więcej interesujących (przynajmniej mnie) przedmiotów.

Apropo:
Oł jee dla Vanda, ciche chlipnięcie dla mnie.
Studia to idealna reklama kont premium i elite. Przez miesiąc studiowania zmarnowałem więcej energii niż przez cały wcześniejszy czas gry (czyli prawie 3 lata). No cudnie ;)
Miecze! Miecze! Miecze!
I czary dla lekkozbrojnych też!
Grygor #22
User title: stary pieprzony marudzący tetryk
Member since Jan 2007 · 2066 posts
Group memberships: Animatorzy, Graficy, Skrybowie, Użytkownicy
Było iść na zaoczne heheheheheh :D
[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
Maniollo #23
Member since Mar 2007 · 2591 posts
Group memberships: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Przez glupiego taksowkarza, ktory jechal metr za innym samochodem przy predkosci 70km/h i nie zdazyl wyhamowac, mialem dzisiaj stluczke :( Lekko porysowany tylni zderzak to na razie jedyne znane mi straty, mam jedynie nadzieje, ze nic z tylna osia sie nie popsulo.
Kaniponk (Administrator) #24
Member since Jan 2007 · 1796 posts · Location: UTG
Group memberships: Administratorzy, Animatorzy, Global Makers, Strażnicy, Użytkownicy
Dudka złamał noge :/
..
małą kosteczke w nodze, ale złamał
Be the kind of player that when your fingers hit a keyboard each morning, Vandhall says:
"Oh crap. He's up"
Wenegor #25
Member since Jan 2007 · 463 posts · Location: Mokrzyska
No i dobrze ;-) <joke> Moze w koncu w Wisle dostanie szanse Magiera...a w reprezentacji zagra ktos inny ;) Szczerze to nigdy nie bylem entuzjasta talentu Dudki :P Dla mnie to taki Rasiak na obronie/pomocy
[Image: http://images30.fotosik.pl/165/9d3e0c1867174e9fm.jpg]
ch*j
Frytha #26
Member since Jan 2007 · 535 posts · Location: Radom
Tyle ze Rasiak strzela bramki i na wyspach maja go za dobrego napastnika, styl gry Polaków nie jest dla niego, jemu idealnie pasuje styl angielski.

A za Dariuszem D rowniez nie przepadam ;]
asu #27
Member since Feb 2007 · 596 posts
Kiedyś mieli Jopa. Jopa sprzedali to kupili Dudke. Po krótce wymieniam ich grzechy

Jop:
Pamiętna chwalebna droga Wisły przez Parmę, Schalke aż po Lazio. Oj jak tam pan Jop wtedy pomagał wrogom. Jak  samobója nie strzelił, to podał głową wprost pod nogi Hajty, który formalności był dopełnił.

Dudka:
Przegrany mecz z Niemcami na MŚ. Nie chciało mu się iść do końca.
Przegrany mecz z Blackburn w pucharze UEFA. Przewrócili go, a ten zamiast wstać i bronić to udawał kontuzję. Angole olali go, pobiegli dalej i strzelili gola, a ten jełop leżał i myślał, że ktoś się bęzie nad nim użalał.

Ale żeby oddać chłopakom sprawiedliwość, to przyznam że zaobserwowałem ostatnio znaczny wzrost ich skilli piłkarskich. Albo statystyki w lucka podnieśli.
Bo tutaj Asa zabija król
Ale żeby Dudka nie wziąć na mundial?
"ku*** prycjhodze do domu i mam cale rce w krwi bie wiem o co majamcn la opiefdoele do a e dzie przyal jutreo"
Urdithandara #28
Member since Jan 2007 · 1171 posts · Location: ZAMOŚĆ!!
Group memberships: Skrybowie, Użytkownicy
Albo w INTa, zaczęli myśleć i grać na poważnie...
Mindflyer #29
Member since Jan 2007 · 143 posts
Właśnie znalazłem pracę przyszłościową :)

Zakład fleczera pilnie potrzebuje pomocników! [2.33 +0%]
Wymagania: Stolarstwo 16, Ciesielstwo 10

No to zarobię jak tylko spełnię wymagania...ROTFL
POWER OF MIND
Miglanc #30
User title: Warlike Archer
Member since Jan 2007 · 927 posts · Location: Częstochowa/Wrocław
Padła mi bateria w mp3 playerze i musiałem przez 30 min jeździć samemu na lodowisku bez mojej muzyki tylko z szitem z radia, a potem jeszcze 30 min czekać na autobus i 30 min jechać do domu.. po prostu koszmar;/
Reprezentuję Bałwanów.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Verification code: VeriCode Please enter the word from the image into the text field below. (Type the letters only, lower case is okay.)
Smileys: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Special characters:
Page:  previous  1  2  3  4 ... 123  124  125  next 
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 299.9 ms (229.8 ms) · 149 database queries in 156.8 ms
Current time: 2019-07-17, 23:46:05 (UTC +01:00)