Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna RSS
Skrypty wandererowe (Ważny)
aktualne wersje do sciagniecia
Strona:  poprzednia  1  2  3 ... 11  12  13  14  15  16  następna 
Awatar
Urdithandara #181
Członek przez Sty 2007 · 1168 postów · Położenie: ZAMOŚĆ!!
Członkostwo w grupach: Skrybowie, Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
W odpowiedzi na post ID 91679
O, dzięki Ci stary za ten filtr!
Awatar
woytek #182
Członek przez Wrz 2013 · 31 postów · Położenie: Lublin
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Siedzę od paru dni na Tarhinie i taka myśl mnie naszła, czy nie dałoby się usprawnić analizatora walk tak, żeby zliczał też exp, jaki dostajemy za użycie skilla.
Szansę na wejście pułapki mam na poziomie 0.37, co w 2 dni dało jakieś 22% expa, ale kompletnie nie mam pojęcia, jak to się przekłada na ilość zdobytego doświadczenia w skillu. O ile w przypadku miecza czy uników nie mam problemów, bo dostaję zawsze po 17, to z pułapkami jest gorzej, bo dają losowo od 4 do 18.
Poza tym, jeszcze pomarudzę, analizator nie zlicza mi uników :).
plankton #183
Członek przez Wrz 2009 · 54 posty
W odpowiedzi na post ID 91679
Cytat za plankton dnia 19.06.2014, 19:12:
Wilczy Licznik Dodanych Skili
spróbuj ten

A do analizatora nie jest on rozwijany bo masz wbudowany w grze
Awatar
woytek #184
Nie udało się zainstalować dodatku, ponieważ wygląda na uszkodzony.

Taki błąd wyskakuje, kiedy próbuję zainstalować na firefoxie.
rademenes #185
Członek przez Lip 2010 · 25 postów · Położenie: Olecko
ma ktoś może ustawienia do skryptu na pomioty lub mógłby mi pomóc w ustawieniu?
Awatar
cieniostwor #186
Członek przez Lip 2010 · 1573 posty
Członkostwo w grupach: Graficy, ScriptMaker, Użytkownicy
Mogę to napisać tylko trzeba mi wiedzieć jak ma być ustawione. Ogólnie autoklick który udostępniam ma ustawienia dla pomiotów tyle że  dla moich postaci (zostawiłem to bo zawsze łatwiej edytować niż pisać od nowa)

case 'abomhunt'://Polowanie na Pomioty

if(ua_adr[0].innerHTML.match('atwy') && (ua_playername=='Edertasuna'|| ua_playername=='Genadestoot')){location.href= ua_adr[2].getAttribute('href');}

else if(ua_adr[0].innerHTML.match('atwy') && (ua_playername=='Kamesenin')){location.href= ua_adr[2].getAttribute('href');}

else if(ua_adr[0].innerHTML.match('atwy')){location.href= ua_adr[0].getAttribute('href');}

else if(ua_adr[0].innerHTML.match('prowadzi')){location.href= ua_adr[0].getAttribute('href');}

break;

Taki blok definiuje zachowanie skryptu w jednej przygodzie. "abomhunt" to nazwa przygody pojawia się w linku.
if(ua_adr[0].innerHTML.match('atwy') && (ua_playername=='Edertasuna'|| ua_playername=='Genadestoot'))
Ta linia to ekran wyboru trudności przygody pierwszy człon "rozpoznaje" sam ekran, dalsza część dla których postaci ma się wybrać dana trudność. Jeśli się ją pominie to będzie tak samo dla każdej postaci.
{location.href= ua_adr[2].getAttribute('href');}
to już wybór trudności a w zasadzie linku. Linki są w JS numerowane od zera w tej sytuacji w kolejności wystąpienia.
Czyli 0 to łatwy 1 trudny 2 standardowy 3 to powrót do przygód jakby ktoś chciał pętle zrobić a każda inna wartość da błąd.

W powyższym widać że 3 moje postaci robią te samą trudność. Ale linie są dwie - nie potrzebie ale teraz łatwo zmienić trudność dla Kamesenin. A każda inna postać czyli nie Edertasuna Genadestoot Kamesenin spełni tylko warunek z tej linii
else if(ua_adr[0].innerHTML.match('atwy')){location.href= ua_adr[0].getAttribute('href');}
i wybierze pomioty łatwe.

Ostatnia linia
else if(ua_adr[0].innerHTML.match('prowadzi')){location.href= ua_adr[0].getAttribute('href');}
dotyczy tego ekranu gdzie można odprowadzić niewiastę do miasta - moje postaci ją odprowadzają. Czyli pierwszy w tekście link (bo jest ua_adr[0]) odprowadza panne, jak ma nie odprowadzać trzeba wpisać inną wartość - nie pamiętam tekstu ekranu więc nie wiem jaką ale pewnie 1.
[Obraz: http://www.kamesenin.tk/wn/obrazy/lies.jpg]
Awatar
woytek #187
Witam, orientuje się ktoś, gdzie znajdę jakiś klikacz w stylu iMacros na android? Próbowałem go ściągać na ff i palemoon, ale niezależnie od wersji przeglądarki, zawsze wyskakuje mi komunikat, że rozszerzenie jest niekompatybilne, a na kompie nie mam tego problemu.
Awatar
cieniostwor #188
Najłatwiej pobrać ten autoklik z tego tematu i przeglądarkę googla albo opere (obie obsługują user.js bez dodatkowych wtyczek). Będzie działać na każdym systemie.
Co do androida i wtyczek niestety nie mam nie pomogę.

http://kamesenin.tk/scrypts/universalny_autoclick2.user.js
Maniollo #189
Członek przez Mar 2007 · 2590 postów
Członkostwo w grupach: Animatorzy, Skrybowie, Użytkownicy, WD Global
Dodatkowo, przegladarki na androidzie, przynajmniej te które ja używam, mają taką głupią przypadłość, że w przypadku dłużej wczytujacych się stron, a walki często takie właśnie są, lądują ponownie stronę czego wynikiem jest częste gubienie się postaci. Pewnie da się to jakoś przestawić, ale z lenistwa odpuściłem szukanie imacrosa czy nawet używanie zwykłego js, bo w moim przypadku i tak nie dawaloby to odpowiednich efektów.
Awatar
cieniostwor #190
Maniollo spróbuj js tylko ustaw mu czasy duże. Samo z siebie się nie przeładuje raczej. Zawsze lepiej jak się to samo wyklika w 10 minut niż to klikać (to jeszcze bardziej nudne niż na kompie)
Maniollo #191
Chodzi o to, że jak przechodzę przygodę w której jest długa walka to niekiedy zamiast stracić 1e tracę 2e i widzę tylko koniec drugiej walki. Na przygodach jak skarki przeważnie nic się złego nie dzieje, bo tam można klikać F5 na komputerze i jest ok, ale w przygodach gdzie wybiera się drogi postać się gubi. Ale to na pewno wina przeglądarki. Testowałem na chrome i dolphin i to samo było.
Awatar
cieniostwor #192
a jesteś pewien że to nie błąd użytkownika? Podwójne kliknięcie - na dotyku to nie trudne. Ja bawiłem się tym chwilę na sony expiri mini pro i google chromie i nie zauważyłem czegoś takiego.
Maniollo #193
Ja tam jestem zwykłym użytkownikiem tak więc ogólnie to się nie znam, ale podwójne kliknięcie to właśnie raczej jest trudne na dotyku, bo przeglądarki mają 300ms opóźnienia żeby właśnie złapać akcję podwójnego kliknięcia i zrobić zbliżenie. Zresztą to co mi się dzieje to nawet nie musi być przy "klikaniu" w linki bo tak samo się dzieje gdy odswieze stronę. Ale tak jak mówię, czym dluzsza walka tym częściej się to pojawia.  A walki na skarkach często lądują się kilka sekund, czy to na PC czy komórce.
Awatar
cieniostwor #194
Nie mówię że nie też się nie znam. Zwyczajnie nie spotkałem się z problemem. To może być jak mówisz coś z konfiguracją. Klikasz a strona nie odpowiada przez dłuższą chwilę - bo tak to chyba wygląda przynajmniej na kompie. Być może telefon ponawia zapytanie samoistnie.
Mistral #195
Członek przez Maj 2010 · 996 postów · Położenie: Południe Europy
Po ostatnim update do ff skasowało mi wszystkie dodatki w ff, ale najgorsze że jak próbowałem znów zainstalować to nie działają. Jakaś podpowiedź jak to macie rozwiązane?
[Obraz: http://idarionis.com/mainpagedata/banery/banminiarch.jpg]
"So remember to keep your mind sharp and your teeth clean!"
Arlington Public Library terminal
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Kod weryfikacyjny: VeriCode Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
Emotikonki: :-) ;-) :-D :-p :blush: :cool: :rolleyes: :huh: :-/ <_< :-( :'( :#: :scared: 8-( :nuts: :-O
Znaki specjalne:
Strona:  poprzednia  1  2  3 ... 11  12  13  14  15  16  następna 
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 168,6 ms (114 ms) · 144 zapytań do bazy danych w czasie 24,1 ms
Bieżący czas: 20.04.2018, 17:31:43 (UTC +01:00)