Not logged in. · Lost password · Register
Page:  1  2  3 ... 6  7  8  next 

All posts by mesqueun (119)

topic: Podupcone rozmowy  in the forum: Wanderer Game Offtopic
mesqueun #1
Member since Feb 2015 · 119 posts
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Mój krasnal ma aktualnie 5300, ale do Wadry wchodzi za darmo od jakichś 10 poziomów.
topic: Skóry...  in the forum: Wanderer Game Nowicjusze
mesqueun #2
In reply to post ID 93746
Przydałby się klient na to, nie  ma co. Szczególnie, że w dzisiejszych czasach o dobrą jakościowo skórkę wcale nie łatwo;)
topic: Koneser wina...  in the forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna
mesqueun #3
Subject: Koneser wina...
Jest w Studom taka przygoda - Koneser. Aby ją przejść przydaje się znajomość języków. W tym celu jedna z moich postaci w pocie czoła studiowała dialekty najpierw w bibliotece Kamrazkiej, następnie szlifowała język krasnoludzki w Zak-hum. Po jakimś czasie wytężonych studiów, zawitała z powrotem w Studom i złamała szyfr. Wzięła butelczynę winka, której pragnął Koneser i drugą na chybił trafił. Bardziej chybił, gdyż jegomość zapłacił za nią jedyne 30 miedziaków. Sfrustrowany Ludwin (tak na imię kujonowi) wrócił w zacisze biblioteki Zak-hum i oddał się lekturze. Po niewczasie odnalazł księgę traktującą o trunkach, a w niej rocznik wina, które jest w wysokiej cenie wśród smakoszy. Dał cynk drugiej mojej postaci, która idąc na łatwiznę wpisała złamany przez Ludwina szyfr i porwała butelkę wina, o której traktowała księga. I tu szok, koneser zapłacił za ten niby wyborny rocznik jedyne 20 miedziaków...
Tu moje pytanie - czy przygoda rozpoznaje, czy postać umie języki i czy odnalazła oną księgę w bibliotece?

P.S. Polecam tą przygodę, bardzo fajna;)
topic: Skóry...  in the forum: Wanderer Game Nowicjusze
mesqueun #4
Subject: Skóry...
Czy oprócz targu są jeszcze jakieś miejsca gdzie mogę sprzedać skóry?
topic: Skrypty wandererowe (aktualne wersje do sciagniecia)  in the forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna
mesqueun #5
In reply to post ID 93736
Dzięki :cool:
topic: Skrypty wandererowe (aktualne wersje do sciagniecia)  in the forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna
mesqueun #6
In reply to post ID 93733
A w jaki sposób to otworzyć w Firefox'sie? Bo po dwukrotnym kliknięciu wyskakuje to co wyżej.
mesqueun #7
In reply to post ID 93701
A mi nie działa. Po dwukrotnym kliknięciu w celu zainstalowania wyskakuje mi błąd:

Script: C:/Users/sql/Downloads/universalny_autoclick3.user.js
Line:    17
Char:   1
Error: "location" is undefined
Code: 800A1391
Source:  Microsoft Jscript runtime error

Jak ten autoklik w ogóle działa? Jak go podłączyć pod Operę? Bo ja, przyznam szczerze, jestem totalnie zielony w tych sprawach i kompletnie nie mam pojęcia co zrobić, aby to zaczęło działać :nuts:
topic: Facelifting profesji - pełny zestaw skilli z propozycjami zmian  in the forum: Wanderer Game Sugestie
mesqueun #8
In reply to post ID 93721
Moja opinia jest taka, że gra ma swój "target". Ludzie, którzy w młodości przegrywali noce w Baldur's Gate'y, a teraz nie dysponują już taką ilością czasu, przychylnym okiem spojrzą na WND. Z dnia na dzień grze można poświęcać minimalną ilość czasu, a w wolniejszym okresie bardziej się zagłębić i zaplanować przyszłe decyzje. Właśnie to, obok świetnych, klimatycznych opisów przygód i organizacji świata jest największą zaletą WND. Grę należy wypromować (bądź wypromować ponowanie) celując w przedział wiekowy 30-40 lat. Wraz z napływem graczy owo "klimacenie" pojawi się samo przez się, bo gra do tego prowokuje. Trzeba tylko kilku narwańców, którzy to nakręcą w karczmach, eventów w stylu polowania na Thryma czy turniejów. Poczta pantoflowa, podlinkowywanie, czy zamieszczenie reklam/recenzji na kilku trafnie dobranych portalach moim zdaniem mogłoby ożywić tą grę.
topic: Zagadkowe questy  in the forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna
mesqueun #9
In reply to post ID 93713
No niestety, coraz mniej czasu mamy do własnej dyspozycji...
A wracając do przeciwieństwa rosomak - pustynia:P... cytuję za wikipedią:

rosomak (Gulo gulo) – gatunek drapieżnego ssaka lądowego z rodziny łasicowatych (Mustelidae), doskonale przystosowanego do zimowych warunków życia.

:D
mesqueun #10
In reply to post ID 93711
Haha, miło mi;). Ale to już bardziej zasługa zagadki niż moja;)

P.S. Po gifie widzę, że grasz w MTG. Wciąż jesteś na bieżąco? Grasz w turniejach prereleasow'ych?
mesqueun #11
In reply to post ID 93707
Chętnie bym się jeszcze troszkę pogłowił, więc gotowej odpowiedzi nie chcę, ale jakiś trop by pomógł. Ja póki co trzymam się przeciwieństw: gołąb - orzeł, ciemność - jasność oraz rosomak - pustynia. Ale nie wiem czy dobrze kombinuję...
mesqueun #12
In reply to post ID 93705
Poświęć trochę czasu magiem, to możemy się tu powymieniać spostrzeżeniami, żeby chociaż trop ospowiedni znaleźć;)
mesqueun #13
In reply to post ID 93695
Z perspektywy czasu stwierdzam, że odgadnięcie zagadki krasnalem w ciągu trzech dni było wyczynem. Mag siedzi nad wizją już prawie tydzień i tylko się nogą za uchem drapie...
topic: Kamienie szlachetne  in the forum: Wanderer Game Nowicjusze
mesqueun #14
In reply to post ID 93691
Pozostawiam sobie w takim razie duże i wielkie, a reszte sprzedam:)
mesqueun #15
In reply to post ID 93694
Ano faktycznie... więc szczęśliwie nagroda adekwatna do włożonego trudu, bo weekend mi zagadka wycięła z życiorysu;). Przy tym oddaję autorowi szacun za niesamowite opisy i genialny pomysł.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Special characters:
Page:  1  2  3 ... 6  7  8  next 
Special queries
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 188.4 ms (123.3 ms) · 154 database queries in 52.5 ms
Current time: 2019-05-26, 10:09:34 (UTC +01:00)