Nie zalogowany. · Zapomniane hasło · Rejestracja
Strona:  1  2  3 ... 6  7  8  następna 

Wszystkie posty autorstwa mesqueun (119)

temat: Podupcone rozmowy  na forum: Wanderer Game Offtopic
mesqueun #1
Członek przez Lut 2015 · 119 postów
Członkostwo w grupach: Użytkownicy
Zobacz profil · Link do tego postu
Mój krasnal ma aktualnie 5300, ale do Wadry wchodzi za darmo od jakichś 10 poziomów.
temat: Skóry...  na forum: Wanderer Game Nowicjusze
mesqueun #2
W odpowiedzi na post ID 93746
Przydałby się klient na to, nie  ma co. Szczególnie, że w dzisiejszych czasach o dobrą jakościowo skórkę wcale nie łatwo;)
temat: Koneser wina...  na forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna
mesqueun #3
Temat: Koneser wina...
Jest w Studom taka przygoda - Koneser. Aby ją przejść przydaje się znajomość języków. W tym celu jedna z moich postaci w pocie czoła studiowała dialekty najpierw w bibliotece Kamrazkiej, następnie szlifowała język krasnoludzki w Zak-hum. Po jakimś czasie wytężonych studiów, zawitała z powrotem w Studom i złamała szyfr. Wzięła butelczynę winka, której pragnął Koneser i drugą na chybił trafił. Bardziej chybił, gdyż jegomość zapłacił za nią jedyne 30 miedziaków. Sfrustrowany Ludwin (tak na imię kujonowi) wrócił w zacisze biblioteki Zak-hum i oddał się lekturze. Po niewczasie odnalazł księgę traktującą o trunkach, a w niej rocznik wina, które jest w wysokiej cenie wśród smakoszy. Dał cynk drugiej mojej postaci, która idąc na łatwiznę wpisała złamany przez Ludwina szyfr i porwała butelkę wina, o której traktowała księga. I tu szok, koneser zapłacił za ten niby wyborny rocznik jedyne 20 miedziaków...
Tu moje pytanie - czy przygoda rozpoznaje, czy postać umie języki i czy odnalazła oną księgę w bibliotece?

P.S. Polecam tą przygodę, bardzo fajna;)
temat: Skóry...  na forum: Wanderer Game Nowicjusze
mesqueun #4
Temat: Skóry...
Czy oprócz targu są jeszcze jakieś miejsca gdzie mogę sprzedać skóry?
temat: Skrypty wandererowe (aktualne wersje do sciagniecia)  na forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna
mesqueun #5
W odpowiedzi na post ID 93736
Dzięki :cool:
temat: Skrypty wandererowe (aktualne wersje do sciagniecia)  na forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna
mesqueun #6
W odpowiedzi na post ID 93733
A w jaki sposób to otworzyć w Firefox'sie? Bo po dwukrotnym kliknięciu wyskakuje to co wyżej.
mesqueun #7
W odpowiedzi na post ID 93701
A mi nie działa. Po dwukrotnym kliknięciu w celu zainstalowania wyskakuje mi błąd:

Script: C:/Users/sql/Downloads/universalny_autoclick3.user.js
Line:    17
Char:   1
Error: "location" is undefined
Code: 800A1391
Source:  Microsoft Jscript runtime error

Jak ten autoklik w ogóle działa? Jak go podłączyć pod Operę? Bo ja, przyznam szczerze, jestem totalnie zielony w tych sprawach i kompletnie nie mam pojęcia co zrobić, aby to zaczęło działać :nuts:
temat: Facelifting profesji - pełny zestaw skilli z propozycjami zmian  na forum: Wanderer Game Sugestie
mesqueun #8
W odpowiedzi na post ID 93721
Moja opinia jest taka, że gra ma swój "target". Ludzie, którzy w młodości przegrywali noce w Baldur's Gate'y, a teraz nie dysponują już taką ilością czasu, przychylnym okiem spojrzą na WND. Z dnia na dzień grze można poświęcać minimalną ilość czasu, a w wolniejszym okresie bardziej się zagłębić i zaplanować przyszłe decyzje. Właśnie to, obok świetnych, klimatycznych opisów przygód i organizacji świata jest największą zaletą WND. Grę należy wypromować (bądź wypromować ponowanie) celując w przedział wiekowy 30-40 lat. Wraz z napływem graczy owo "klimacenie" pojawi się samo przez się, bo gra do tego prowokuje. Trzeba tylko kilku narwańców, którzy to nakręcą w karczmach, eventów w stylu polowania na Thryma czy turniejów. Poczta pantoflowa, podlinkowywanie, czy zamieszczenie reklam/recenzji na kilku trafnie dobranych portalach moim zdaniem mogłoby ożywić tą grę.
temat: Zagadkowe questy  na forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna
mesqueun #9
W odpowiedzi na post ID 93713
No niestety, coraz mniej czasu mamy do własnej dyspozycji...
A wracając do przeciwieństwa rosomak - pustynia:P... cytuję za wikipedią:

rosomak (Gulo gulo) – gatunek drapieżnego ssaka lądowego z rodziny łasicowatych (Mustelidae), doskonale przystosowanego do zimowych warunków życia.

:D
mesqueun #10
W odpowiedzi na post ID 93711
Haha, miło mi;). Ale to już bardziej zasługa zagadki niż moja;)

P.S. Po gifie widzę, że grasz w MTG. Wciąż jesteś na bieżąco? Grasz w turniejach prereleasow'ych?
mesqueun #11
W odpowiedzi na post ID 93707
Chętnie bym się jeszcze troszkę pogłowił, więc gotowej odpowiedzi nie chcę, ale jakiś trop by pomógł. Ja póki co trzymam się przeciwieństw: gołąb - orzeł, ciemność - jasność oraz rosomak - pustynia. Ale nie wiem czy dobrze kombinuję...
mesqueun #12
W odpowiedzi na post ID 93705
Poświęć trochę czasu magiem, to możemy się tu powymieniać spostrzeżeniami, żeby chociaż trop ospowiedni znaleźć;)
mesqueun #13
W odpowiedzi na post ID 93695
Z perspektywy czasu stwierdzam, że odgadnięcie zagadki krasnalem w ciągu trzech dni było wyczynem. Mag siedzi nad wizją już prawie tydzień i tylko się nogą za uchem drapie...
temat: Kamienie szlachetne  na forum: Wanderer Game Nowicjusze
mesqueun #14
W odpowiedzi na post ID 93691
Pozostawiam sobie w takim razie duże i wielkie, a reszte sprzedam:)
mesqueun #15
W odpowiedzi na post ID 93694
Ano faktycznie... więc szczęśliwie nagroda adekwatna do włożonego trudu, bo weekend mi zagadka wycięła z życiorysu;). Przy tym oddaję autorowi szacun za niesamowite opisy i genialny pomysł.
Zamknij Pomniejsz – Powiększ + Odpowiedz na ten post:
Znaki specjalne:
Strona:  1  2  3 ... 6  7  8  następna 
Zapytania specjalne
Idź do forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 162,5 ms (106,9 ms) · 154 zapytań do bazy danych w czasie 30,6 ms
Bieżący czas: 19.10.2017, 00:49:32 (UTC +01:00)