Not logged in. · Lost password · Register
Page:  1  2  3 ... 38  39  40  next 

All posts by Hathor (596)

topic: Wszelkie komentarze do sesji Biblioteka światów by Zorann  in the forum: Play By Forum / Twórczość własna Dyskusje
Hathor #1
User title: Hathor
Member since Dec 2007 · 599 posts
Group memberships: Użytkownicy, WD Global
Show profile · Link to this post
Mr. Z nie żeby coś, ale kurcze minęło już sporo czasu. Szkoda wielka, że sesja umarła, bo całkiem fajnie się zapowiadała. :( No, ale może jednak ten odcinek kończący?
[Image: http://img3.imageshack.us/img3/3530/wilczyuserbar5b.png]
Wypasione sklepy w Kiathle!!!!!
topic: Ciche chlipniecie...  in the forum: Wanderer Game Offtopic
Hathor #2
In reply to post ID 89825
Zooltan, a Ty  dawaj pościaka w sesji, a nie tutaj! Zaraz w cichym chlipnięciu będę narzekać na sesję, a nie na wnd  :-p  przez Ciebie.
topic: [PBF] Biblioteka światów by Zorann  in the forum: Play By Forum / Twórczość własna Przygody
Hathor #3
In reply to post ID 89793
- Polecasz się rozdzielić... - Powtarzam za magiem prześmiewczo intonując każde słowo. - Muszę przyznać, że szybko przejąłeś dowodzenie po naszym drogim Filarmo, który... - unoszę jedną brew do góry. - ... sugerował byśmy jednak trzymali się razem. No, ale... - wzdycham teatralnie. Rany, on naprawdę chce uciec z pieniędzmi. - ... nie mnie, cię dyscyplinować. Wypatruj błyskawic magu!
Kończę wypowiedź i obracam się plecami do pozostałych.
- Munho, jedziesz ze mną czy z nimi? - Rzucam na odchodne i kieruję swe kroki w kierunku stajni.
topic: [PBF] Biblioteka światów by Zorann  in the forum: Play By Forum / Twórczość własna Przygody
Hathor #4
In reply to post ID 89760
- Sprawy do ubicia na zachodzie? - Marszczę czoło zerkając na krasnoluda. - Zechcesz jaśniej? - Pytam od niechcenia, bo i tak zapewne pojadę z nimi. No, ale lepiej wiedzieć, co lub kogo, przyjdzie mordować. Zdajsie, że wszyscy dotarli, poza Marqsem. Ciekawe, gdzie go poniosło... Obserwuję przez moment wzrok krasnoluda, który o zgrozo kieruje się na mój biust. Czyżby, aż tak bardzo podobała mu się złota moneta, no przeca nie co innego? Otrząsam się na samą myśl, o tym co mogło intrygować pokurcza w masce.
- Znaczy się, macie jakie inne zlecenie na zamordowanie kogoś, lub czegoś? - Pytam, przenosząc wzrok na maga. - Mimo wszystko, chciałabym znać szczegóły. Ktoś mi wyjaśni? Kto wam je zlecił i za ile? - Wodzę spojrzeniem po pozostałych. Po chwili słysząc słowa Vaiorela, dodaję.
- Naprawdę, chcecie rozdzielać grupę? Rany, tylko ja tu myślę? - Rzucam, lekko wzburzona. - Przeca parami, to Sedid wyłapie nas jak kaczki. On tylko na to czeka. Sądzicie, że nie będziemy mieli ogona, po wyjeździe z miasta? Naprawdę w to wierzycie, że Wisus uciekł o tak, a nasz przeciwnik nie obserwuje nas? - Prycham. Dlaczego przyszło mi współpracować z głupcami i gdzie do cholery jest najemnik?
- A, Marqs? Czekamy na niego? - Rzucam przed siebie, by znów wzrok skierować na maga.
- Vaiorelu, jeśli się rozdzielimy, to najprostszym wyjściem będzie spotkanie w najbliższej karczmie na trakcie na zachód. - Stwierdzam sucho. - Choć wątpię, czy w pojedynkę do niej dotrzemy...- Dodaję szeptem.
- Tak, czy inaczej, jedźmy, czym prędzej. - Poprawiam kosmyk włosów uparcie spływający mi na czoło. Kolejny tchórzliwy magus, który chce dzielić grupę na cząstki, by nie ochraniać diabła. Podjęli się zadania, a teraz sprytnie się chcą z niego wymigać. Tchórze i wiarołomcy. Złocisze inkasować to pierwsi, a jak trzeba powalczyć to ogon pod rzyć i chodu. Opuszczam powieki i  wzdycham, a po chwili macham ręką zrezygnowana.
- Jedźmy!
Hathor #5
In reply to post ID 89559
Jakoś, nie zdziwiła mnie wiadomość, o tym że Wisus uniknął stryczka. Z wyuczonym, stoickim spokojem wysłuchuję wieści i przyjmuję, darowaną mi monetę. Zaczynam ją obracać między palcami, bawiąc się w jarmarcznego sztukmistrza. Wreszcie, gdy Mag skończył mówić, ze spojrzeniem pełnym zobojętnienia, rzucam sucho z dezaprobatą.
- Tchórz! - Patrząc mu w oczy, chowam pieniądz za dekolt, czyli najbezpieczniejsze miejsce jakie przyszło mi do głowy. Ironicznym uśmieszkiem żegnam Filarmo i odwróciwszy się na pięcie zwracam się do pozostałych.
- No cóż, jak zwykle... Wielcy odchodzą, a maluczcy muszą wykonać za nich czarną robotę. - Wzdycham i resztką zasad dobrego wychowania opanowuję splunięcie. Dotykam swej piersi poprawiając umiejscowienie monety.
- Ta misja właśnie umarła. Nie mamy przywódcy, cel jest nie jasny... - Mruczę i zarzucając plecak na ramię, zmierzam w kierunku stajni.
- Munho, jedziesz? Tak o, przed siebie? Chodź ze mną, będzie zabawnie. - Puszczam mu oczko. - A, wy? Dalej będziecie gdybać co nas spotka, czy wreszcie ruszycie tyłki? - Pytam zdegustowana opieszałością pozostałych.
- A, tak właściwie, to dlaczego na zachód?
topic: V Drużynowy turniej Wanderera  in the forum: Wanderer Game Eventy
Hathor #6
In reply to post ID 89306
Szukam jakiegoś zwarciowca dla mojej świeżo upieczonej łuczniczki bitewnej.
topic: Oł jee  in the forum: Wanderer Game Offtopic
Hathor #7
In reply to post ID 89275
ura: 40
Hathor Hp: 311 Mana: 248 Stamina: 333 Pozycja: [-1,0]
Szkarłatny Smok Hp: 63 Mana: 2171 Stamina: 23601 Pozycja: [-1,0]
Szkarłatny Smok nie trafia Hathor.
Uderzenie Hathor bardzo mocno rani przeciwnika na 30 punktów! Szkarłatny Smok otrzymuje 20 ran.
Uderzenie Szkarłatny Smok dotkliwie kaleczy przeciwnika na 57 punktów! Hathor otrzymuje 52 ran.
Uderzenie Hathor dotkliwie rani przeciwnika na 33 punktów! Szkarłatny Smok otrzymuje 22 ran.
Szkarłatny Smok nie trafia Hathor.
Uderzenie Hathor głęboko rani przeciwnika na 39 punktów! Szkarłatny Smok otrzymuje 21 ran.
Szkarłatny Smok zostaje pokonany!!!

Taki tam szczególik.  ;-)

Rozwijasz się! Otrzymujesz punkty postaci:250Otrzymujesz awans, gratulacje! Od teraz jesteś: Łucznik Bitewny

Niach, niach, niach! Nareszcie  :-D
Hathor #8
In reply to post ID 89252
Czuję się trochę jak zbieracz staroci, gdy mag wręcza mi szmatki. Zerkam na nie z podejrzliwością, ale wreszcie chowam do plecaka. Skoro już raz przyszło mi bandażować rany, może i ta wysoko - gatunkowa tkanina przyda się do tej czynności.
- Dlaczego chcesz oddawać tę monetę komuś z nas? Trza ci dowodów lojalności? - Parskam śmiechem. - Chyba źle trafiłeś. Ja będę się cieszyć, gdy ktoś udając się za potrzebą nie sprowadzi nam na głowę kolegów rządnych wrażeń i naszego ekwipunku. - Wzdycham. - Zrobisz jak chcesz, ale według mnie obdarowanie kogoś takim skarbem wprowadzi niezdrową rywalizację i chęć zyskania owej monety, niekoniecznie uczciwą drogą. Nie wiem jak ty, ale ja chcę spać spokojnie, nie obawiając się, że ktoś z nas wsadzi mi nóż w plecy, by zdobyć złoto.
Kompletnie nie rozumiem postępowania maga.
- Po kiego grzyba w ogóle ją wyciągałeś? - Kiwam głową, a po chwili zaczynam się niecierpliwić. - Długo jeszcze będziemy tu stać?
topic: Wszelkie komentarze do sesji Biblioteka światów by Zorann  in the forum: Play By Forum / Twórczość własna Dyskusje
Hathor #9
In reply to post ID 89183
Ale co Hathor? Napisałam pościaka co robię, a raczej co zamierzam robić. Zadeklarowałam też zakupy. Ode mnie to wszystko. Nie chcę oglądać wisielca :P
Hathor #10
In reply to post ID 89156
Wbrew pozorom to całkiem niezły awans Cieniostwor. Nie ma to jak, dostać 3 hp, a łucznicy tyle dostają. No, ale to już temat na chlipnięcie, a nie tutaj.
Hathor #11
In reply to post ID 89080
Hathor zdobywa poziom 125 i otrzymuje 45 punktów postaci.
Ponadto otrzymuje 5 życia, 3 mana, 1 udźwigu, 2 kondycji i 100 energii!

Nareszcie  :-)
Hathor #12
In reply to post ID 89145
Słodki ten diabeł. - Myślę obserwując, jego popisy w sklepie. Mrugam do niego oczkiem, gdy tak sprawnie wymachuje orężem. Odskakuję zabawnie, udając wystraszenie atakiem w powietrze. Chichoczę wreszcie.
- Widać, że to lubisz. - Mruczę.
Prezent? Spoglądam na swe dłonie, w których teraz spoczywa sztylet, podarowany mi przez Munho. Marszczę brwi, by wreszcie podnieść wzrok na ofiarodawcę. Z jednej strony chciałabym przyjąć podarek, ale z drugiej wolałabym nieco inną wdzięczność. Spoglądam mu w oczy.
- Dziękuję. - Rzucam beztrosko. Coś we mnie w środku buntuje się przed tak zdawkowymi słowami, ale to ignoruję. Mam sztylet i to się liczy.
- Idziemy dalej? Potrzebuję płaszczyka. - Rzucam przez ramię i podążam w kierunku straganu z odzieżą. - Mam nadzieję, że mi pomożesz. - Znów mrugam do Munho kompletnie ignorując maga, ruszam przodem. Po przerzuceniu kilku niegodnych uwagi szmatek, wreszcie przymierzam, krótki sięgający uda płaszcz, błękitny ze złotą lamówką. Odwracam się w kierunku diabła i wykonuję piruet.
- Ładnie mi? - Pytam i śmiejąc się przeskakuję kilka kałuż, by zaprezentować płaszczyk w całej okazałości. Po tym pokazie kupuję odzież, bez targowania. Płaszcz, wart jest swej ceny, a mi się zwyczajnie nie chce wdzięczyć do sprzedawcy. Zaoszczędziłam na sztylecie, to można zaszaleć. Potem już tylko zakup strzał i właściwie to koniec wizyty na targu, gdy w oko wpada mi miska. Z pewnością się przyda, kupuję ją i uradowana z nowego płaszcza, zwracam się do mężczyzn.
- To ja szybko do karczmy po swoje rzeczy i jestem gotowa do wymarszu. - Stwierdzam bez większych emocji. Nie oczekując pozwolenia ruszam do karczmy, krzycząc po drodze.
- Szybko się uwinę. Czekajcie na mnie w miejscu zbiórki. - Ruszam żwawym krokiem do karczmy. Czas przebrać sukienkę i założyć nieco wygodniejszy strój. Na me ciało wracają skóry, a włosy związane w warkocz z pewnością będą wygodniejsze w podróży. W pełnym rynsztunku zmierzam w kierunku wschodniej bramy.
topic: Event Gardia  in the forum: Wanderer Game Eventy
Hathor #13
In reply to post ID 89053
    Tura: 4
    Hathor Hp: 333 Mana: 287 Stamina: 416 Pozycja: [1,6]
    Ifryt Hp: 58 Mana: 1208 Stamina: 361 Pozycja: [1,-6]
    Ifryt z powodzeniem rzuca czar Większy Ognisty Pocisk to mocno kaleczy wroga na 50 punktów! Hathor otrzymuje 49 ran.
    Tkwiące w ciele Ifryt drzewce powodują więcej obrażeń 12 ran
    Ifryt z powodzeniem rzuca czar Większy Ognisty Pocisk to głęboko rani wroga na 36 punktów! Hathor otrzymuje 35 ran.
    Obrażenia 27 zadane przez Hathor zostały całkowicie stłumione przez pancerz Ifryt!
    Ifryt z powodzeniem rzuca czar Większy Ognisty Pocisk to dotkliwie kaleczy wroga na 58 punktów! Hathor otrzymuje 57 ran.
    Celny strzał Hathor trochę rani przeciwnika na 47 punktów! Ifryt otrzymuje 12 ran.
    Ifryt z powodzeniem rzuca czar Większy Ognisty Pocisk to GRUCHOCZE wroga na 66 punktów! Hathor otrzymuje 65 ran.
    Tkwiące w ciele Ifryt drzewce powodują więcej obrażeń 10 ran
    Ifryt zostaje pokonany!!!
Hathor #14
In reply to post ID 89023
Mała poprawka mojej opinii z wczoraj. Rzuciłam od rana defy turniejowe i jakoś sobie radzę. Żywiołaki padają, gorzej z tymi dużymi skorpionami. Orki, mieniaki wszelakiej maści giną, natomiast gobliny sine robią mnie jak chcą. Jak trafię na jakiegoś większego stwora, to Wam powiem jak wyszło, bo trolla pustynnego czy jak to się zwie to zabiłam, ale nie zerknęłóam czy on duży był.

Czyżby najpiękniejsza w krainie stała się sławna że jej poziom wzrósł?

Hehe, najpiękniejsza, bo jedyna? I gwoli wytłumaczenia. Porównywałam eventy ten teraz z płaskowyżu  i poprzedni z dębowej kniei. Różnica w poziomie trudności kolosalna, wciąż brak eventu dla średnich postaci.

No ale w walce żeby nie było zadałem też trochę krytyków (w sumie wyrobiłem ponad 15k dmg) więc ostatecznie żywiołakowi zostało 175HP.

Marqs, Skarbie nie zabijasz go?  :-D

Ps. Jak ktoś napisze żeby przyciąć łuczników to zniszczę!
This post was edited on 2013-08-21, 01:16 by Hathor.
Hathor #15
In reply to post ID 89012
To ja tym razem dołączę do narzekań. Eventy Ela są bardzo fajne, ale mało atrakcyjne. Poprzedni był śmiesznie prosty, ten jest horrendalnie trudny. Brakuje czegoś po środku.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Special characters:
Page:  1  2  3 ... 38  39  40  next 
Special queries
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 379.1 ms (309.4 ms) · 158 database queries in 166.5 ms
Current time: 2019-11-20, 20:55:07 (UTC +01:00)