Not logged in. · Lost password · Register

All posts by piotrek10027 (8)

topic: Punkty .  in the forum: Hydra - MyMiniCity Dyskusja Ogólna - Polish section
piotrek10027 #1
Member since Aug 2010 · 8 posts
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Subject: Punkty .
Witam

Czy była by możliwość odsprzedaży punktów ??? .
topic: Pomysł  in the forum: Hydra - MyMiniCity Dyskusja Ogólna - Polish section
piotrek10027 #2
W jaki magiczny sposób ? jeśli chodzi o turbobit to czas na uplod tego a w tym czasie coś innego robię sobie .
topic: Pomysł  in the forum: Hydra - MyMiniCity Dyskusja Ogólna - Polish section
piotrek10027 #3
In reply to post ID 81566
Jakie pytanie te o czas klikania ? . No czyli tak to co na mejla przychodzi przy sprzątaniu poczty otwieram linki i na kolejny mejl przechodzę wyklikaniu z 10 linków około 15 sekund . Czasami na stronie kilka linków otworzę ze 30 sekund więc czasu za bardzo nie marnuję na to .
piotrek10027 #4
In reply to post ID 81561
Pliki które umieszczam na stronach do pobierania za kasę lub punkty  to jest np taki plik http://turbobit.net/tutapkibr42b.html  .
piotrek10027 #5
In reply to post ID 81559
Akurat na sejfiku klikam jak mam czas wolny i w niego za bardzo nie inwestuje czasu bo tam marne grosze są . A serwisy hostingowe są dość dobre dopóki nie splajtują . I taka opcja płatnych pobrań np 51 MB za 51 punktów by była dobrą opcją .
piotrek10027 #6
In reply to post ID 81551
Konta w banku nie mam . A na serwisie hostingowym turbobit już będzie ponad 70 $  wypłacone a czas jaki tam uplodowałem to nie wiem bo ja coś robiłem na kompie a plik się w tym czasie sam uplodował więc czasu zbyt dużo nie zmarnowałem a jak by tu była ta opcja wstawiania linków do pobierania by zawsze coś wpadło .
piotrek10027 #7
In reply to post ID 81350
Quote by Zorann on 2011-12-21, 14:40:
Gdyby było inaczej, już dawno powstałoby coś takiego i te płacące hostingi szybko by się dostosowały do nowych reguł gry.

No chyba nie jesteś na bieżąco w temacie już dawno powstały takie serwisy jak  np sejfik grosik web-ads itp które umożliwiają umieszczenie linku do pliku z kodem np w notatniku i osoba która pobierze wpisuje kod z pliku na stronę i zalicza premię wystarczy co kilka dni zmieniać plik i odświeżać pobrania znów dla tych samych osób i jest bardzo skuteczne pobranie na tych serwisach za wykupienie około 50 pobrań mam zaliczonych około 65 pobrań .
topic: Link polecający hydrę  .  in the forum: Hydra - MyMiniCity Dyskusja Ogólna - Polish section
piotrek10027 #8
In reply to post ID 66788
No i znów moje konto zostało zablokowane a by można było zrobić tak że jak ktoś zaprosi i osoba polecona będzie miała 10 000 klików na swój link to wtedy będzie dostawał za polecenie osoba polecająca punkty takie zabezpieczenie będzie skuteczne i kary nie będą potrzebne to taka mała propozycja  .
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Special characters:
Special queries
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 104.2 ms (49.9 ms) · 91 database queries in 9.7 ms
Current time: 2020-11-26, 02:08:36 (UTC +01:00)