Not logged in. · Lost password · Register
Page:  1  2  3  4  5  6  7  next 

All posts by Egil (103)

topic: Turniej Czerda (08.07.1308)  in the forum: Wanderer Game Offtopic
Egil #1
User title: Squire-errant Kocur
Member since Jul 2007 · 113 posts
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Gratuluje wszystkim, szczególnie niewiastom, które tak dzielnie stawiały czoło mężczyznom... i w dodatku zajęły, całkiem niezłe miejsca (nowicjusze)  ;-)
topic: co to?  in the forum: Wanderer Game Straż! Straż!
Egil #2
In reply to post ID 33583
Oo.. jakaś przypadkowa anomalia. Zajme się tym.
topic: Amiga i inne starocie  in the forum: Wanderer Game Offtopic
Egil #3
In reply to post ID 32319
www.abandonia.com
topic: Filtr karczmy (Sposob na klimacenie w nieklimatycznej czesci :))  in the forum: Wanderer Game Sugestie
Egil #4
In reply to post ID 29254
Dokładnie. Szkoda tylko, że najeżdżacie na Hathor. Tak jakby to ona była wszystkiemu winna. Bo lubi zdrobnienia jest wrażliwą kobietą i odgrywa ją na pełnej linii.
topic: Filtr karczmy (Sposob na klimacenie w nieklimatycznej czesci :))  in the forum: Wanderer Game Sugestie
Egil #5
In reply to post ID 29245
Taa, w karczmie sie teraz tylko "kiwa glowka", "upija lyk wina" i "mruczy".
Czyli powinno się bić łbem o ścianę, ucinać głowy mieczem, a za mruczenie kazać skilować cały rok?

"A idźcie w cholerę z tym klimaceniem. I tak nikt tych głupot nie czyta. Najlepiej to jak byście sobie poszli i gdzieś się z tym ukryli no ale jak się tego nie da zrobić to przynajmniej dajcie nam opcję, żebyśmy nie musieli was oglądać bo aż nam się kiszki skręcają od tego."

Dokładnie tak to zabrzmiało jak ujął Marqs.
- "Idzcie sobie bo nie mogę popatrzeć na jakże ciekawą kolumne z zżeraniem jajecznicy na boczku" Albo - "Oh czuje się pokrzywdzony przez expiarzy..." Tak mi was żal idzcie sie pochlastać  :#:

A że przy okazji w dość delikatny sposób sugerujemy, żeby ktoś sprobował odgrywać postać w jakiś oryginalny sposób, a nie powielać to co robią wszyscy (upijanie łyków wina mimo, że nie widzę żeby ktokolwiek to wino zamawiał, głaskanie swoich broni etc), to Ciebie to tak ubodło.

Wypowiedź laika. Jeśli jesteś taką twórczą postacią Asu, to mogłeś to pokazać. Grupy zamknięte potworzyły się już miesiące temu. Co sami teraz możecie obserwować. Nie neguje, że pomysł z filtrem jest zły. Mnie już to nie dotyczy, znikam z tego świata. Powodzenia więc na globalu wszystkim życzę. Niech skilerzy skopią dupe umarlakom a wykształciuchy... wiadomo co. Pozdrawiam i żegnajcie.
topic: Czary  in the forum: Wanderer Game Nowicjusze
Egil #6
In reply to post ID 29165
Prosiłeś prosiłeś otrzymałeś porade :)
Co do questa, jest w istocie banalny.
topic: Nowy serwer.  in the forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna
Egil #7
In reply to post ID 29154
Aaa jeszcze jedno, chłodzenie wodne + radiatory na mostek północny, wszelkie pamięci i wentylatory po bokach i z tyłu wdmuchujące powietrze do środka obudowy. Może jeszcze ciekły azot i przekręcić procesor na 11Ghz ? :) Słyszałem takie historie i są one możliwe, ale też i dosyć kosztowne.
Mimo wszystko, chłodzenie wodne nie jest już obecnie takie drogie, dosyć wydajne i co najważniejsze bardzo ciche. Jedyna wada tego rozwiązania to przymus ciągłej kontroli stanu orurowania, pompki i poziomu wody, w przeciwnym wypadku może się zrobić "meltdown" :)

E: chyba widać, że to w żartobliwym tonie.. :)
This post was edited on 2008-03-13, 23:52 by Egil.
topic: Nowy serwer.  in the forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna
Egil #8
In reply to post ID 28196
A ja mam inne pytanie. Pod jakim systemem operacyjnym chodzi/chodzić będzie server?
Może by tak Unixowski OpenSolaris?
http://www.sun.com/software/solaris/index.jsp
Strona na której można znaleźć starter kit z kodem źródłowym.
http://pl.opensolaris.org/

Znalazłem polski oddział strony "sun" wiele tam ciekawych informacji. Duże znaczenie ma tu darmowe oprogramowanie, typowo serverowy system operacyjny. Nie znam się na środowisku Unixa. Miałem raczej na celu poddanie pomysłu na kanwę, co bardziej uzdolnionym i obeznanym z softwarem, informatykom. http://pl.sun.com/practice/software/solaris/
This post was edited on 2008-03-13, 12:38 by Egil.
topic: Pierdółka do layoutu  in the forum: Wanderer Game Sugestie
Egil #9
In reply to post ID 28879
Bardzo przydatna byłaby zakładka "Wiadomości wysłane" wiadomo gdzie, z ograniczeniem podobnym jak te otrzymane tj. do 50 sztuk.  ;-)
topic: Ban, tylko za co?  in the forum: Wanderer Game Straż! Straż!
Egil #10
In reply to post ID 27689
Pawgaara ma racje. Dokładnie wyjaśnił co zaszło w karczmie, jej głównej części. Popełniłem błąd, zawahałem się i źle zrobiłem. Przepraszam też wspominaną przez Pawgaare osobę (Jaine), którą niesłusznie zbanowałem wcześniej. Działam zbyt pochopnie, ponoszą mnie nerwy, jestem zbyt emocjonalną osobą na kontakty ze społecznością... bo robie sobie krzywde i innym przy okazji. Rozumiem frustracje obydwu poszkodowanych. Przepraszam, nie zapoznałem się wystarczająco z regulaminem. Już raz ta sprawa z nadanimacją była na kanwie lecz nie wyrobiłem sobie najwyraźniej, odpowiedniego stanowiska w tej sprawie. Zszargałem swoją reputacje i proszę o zniesienie mi tytułu strażnika, który tak na dobrą sprawę sam sobie "wybłagałem"
topic: Ban, tylko za co II  in the forum: Wanderer Game Straż! Straż!
Egil #11
In reply to post ID 27707
Bez bicia, przyznaje się, że to ja. W istocie popełniłem błąd, zawahałem się pierwszy raz, później spojrzałem na to co napisali obaj gracze i dałem i jednemu i drugiemu. Ban mija po 96 klepsydrach. Chciałbym tylko zauważyć, że mimo wszystko pojawiają się "zgrzyty" między graczami. Cóż ja mam być bezstronny, obaj braliście udział, więc taki wynik. Na przyszłość dokładnie się zastanowie, bo przyznaje źle zrobiłem i nie złamaliście regulaminu.
topic: Oł jee  in the forum: Wanderer Game Offtopic
Egil #12
In reply to post ID 27260
Świetnie!!! Banshee zabity!!!  :-D
To już druga, ale nie ta z TEGO pierścienia niestety...  <_<
topic: Super zabawa!!  in the forum: Wanderer Game Offtopic
Egil #13
Subject: Super zabawa!!
Zabawa polega na uderzeniu głową w klawiaturę i wklejeniu tego co wyszło
Ja zaczne  :-D

yft

Edit: Będe tak robił, przy każdym wspaniałym awansie giermka   :-/
This post was edited on 2008-02-10, 21:15 by Egil.
topic: Coś śmiesznego...  in the forum: Wanderer Game Offtopic
Egil #14
In reply to post ID 27143
PoKeMoNy

Sa to slowa pisane przez dzieci Epulsa, lub tez inne psychiczne dzieci. Posiadaja one duzo dziwnych niewytlumaczalnych zmian oraz zmianek czesto sa pisane w jakims chorym FrEaKu  :-D  oraz litery zmieniane sa na F lub cos tam.
-KoFFaM PoKKeeMonYy , pOniEffasZ uFaSzAm SzE sOm SuPeeR  :-D  :-D  :-D  :-D
topic: Wesoła Karczma (czyli temat którego mi brakowało)  in the forum: Wanderer Game Offtopic
Egil #15
In reply to post ID 27106
Ekhm.. nie można sobie posapać?  :-D  Chłopak się zmęczył... coś go zmęczyło. Zaspany był, musiał zejść po schodach a wpierw zwalić się z wyra. To się zasapał, kodycji ma dużo w sumie  ;-) ale co mu tyle kondycji jak napotkał tak... wiadomo co  :-p
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Special characters:
Page:  1  2  3  4  5  6  7  next 
Special queries
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 195.8 ms (141 ms) · 163 database queries in 50.9 ms
Current time: 2020-09-27, 04:04:24 (UTC +01:00)