Not logged in. · Lost password · Register
Page:  1  2  3  4  5  6  7  next 

All posts by sataniel (102)

topic: Arcykapłan - zamiana skilla  in the forum: Wanderer Game Sugestie
sataniel #1
Member since Apr 2010 · 102 posts
Group memberships: Użytkownicy
Show profile · Link to this post
Nie wiem kiedy ostatnio walczyliście z jakimś sensownym kapłanem (albo kapłanką;), ale nie jest to raczej profesja, która ma jakikolwiek problem z przeżyciem. Bardzo często to właśnie kondycja postaci jest ograniczeniem podczas walk. Umiejętności dającej manę kosztem kondycji żaden rozsądnie myślący człowiek nie kupi. A umiejętności działającej w drugą stronę (kondycja za manę) nie będzie również, bo Vandhall się na to nie zgodzi (długie walki = duże obciążenie serwera).
topic: Podupcone rozmowy  in the forum: Wanderer Game Offtopic
sataniel #2
In reply to post ID 82906
Quote by Vandhall:
Update niemal skończony, miałem pliki zgrywać wczoraj ale wyszedł błąd w logach przedmiotów i nie wprowadzę tego na serwer póki się z tym nie uporam choćby to i kolejny tydzień miało trwać. Przy takich dużych zmianach ciągle coś niespodziewanego wyskakuje - przypominam, że nie pracuje nad tym sztab specjalistów tylko jeden nawet nie informatyk, który robi tu niemal hobbystycznie ;)

W takim razie najwyższy czas zdecydować, czy robić to całkowicie hobbystycznie, czy przejść na profesjonalizm. Takie pół na pół nie jest dla nikogo dobrym rozwiązaniem.

Quote by Vandhall:
Jestem szalenie wdzięczny tym co płacą i robią coś przy projekcie, dzięki wam to się wciąż kręci. Nie mniej jednak szybciej nie będzie...

Czyli tak jak jest, jest super. Wszyscy (no prawie) są zadowoleni i szczęśliwi. Sorki, ale dla mnie takie założenie jest nie do przyjęcia.

Quote by Vandhall:
Terminy są jakie są, wole wyznaczyć sobie optymistyczne 10 dni zrobić to w 30 niż wyznaczyć 30 i robić 40. Mniej więcej tak to z większością ludzi działa

No chyba w Opolu... Większość ludzi mimo wszystko stara się trzymać terminów za wszelką cenę. A niewyobrażalna dla mnie jest sytuacja, w której ów termin nie zostanie dotrzymany i nie będzie na ten temat ani słowa uwagi na temat przyczyn...

Quote by Vandhall:
Postaram się do wieczora uporać z błędem, jednak nic nie obiecuje ;)

Przecież i tak nikt o zdrowych zmysłach w to nie uwierzy, więc po co znowu puste deklaracje?
topic: II Drużynowy turniej Wanderera  in the forum: Wanderer Game Eventy
sataniel #3
In reply to post ID 82869
A do diabła z wami. Ja tu prawie krwawicę, w walce o lepszego Wanderera, w innym temacie oddaję, a tu takie inicjatywy. Psiakrew - pewnie, że się zgłaszam! Jedna drużyna.
sataniel #4
In reply to post ID 82861
Quote by Zorann:
Przyjęcia pożegnalne powinny być zakazane tak samo jak przyjęcia niespodzianki ;)

Co do tempa prac Vada zgadzam się, że coś tu jest nie tak, aczkolwiek ubrałbym to w inne słowa i argumenty, co i Wam polecam w przyszłości czynić, tudzież ugryźć się w język.

Ja już gryzłem się w język wystarczająco długo. Tej grze teraz nie trzeba ewolucji, ale rewolucji. A V wraca, rzuca jakiś ochłap w change logu, że będzie coś nowego w piątek i tyle. Ma pewnie nadzieję, że to uspokoi graczy. Ale w temacie w którym jest krytykowany nie jest łaskaw się wypowiedzieć - z resztą jak zawsze. Taktyka chowania głowy w piasek i udawania, że nic się nie stało była dobra do końca podstawówki.

30-go kwietnia była notka, że prace potrwają tydzień. Od tego czasu V na forum nie było, więc zakładam, że miał urlop. Wrócił wczoraj i już jest info o planowanym zakończeniu prac w dniu dzisiejszym! Czyli wszystko to dało się zrobić w 1 dzień a nie w 10. Prace nad Wandererem stoją i kwiczą. Nie kupuje wymówek, jak to wiele jest robione w warstwie niewidocznej dla graczy. Gdyby była możliwa darmowa gra, nie miałbym o takie a nie inne tempo prac żadnych pretensji. Ale jak już wcześniej pisałem - grać na wysokim poziomie w Wanderera bez większego zapasu energii, po prostu się nie da :/
sataniel #5
In reply to post ID 82855
Quote by maRcus:
Pomimo marudzenia i ogólnego wkurzenia stawiasz Wanderera na jednej półce z Diablo III :) A przynajmniej, jako element do porównania. Sentyment do tej gry zostanie już na zawsze.

Nie marudziłbym i bym się nie wkurzał, gdyby mi nie zależało. Ale kiedyś trzeba powiedzieć "dość". Wiele już jest osób, które sentyment do tej gry mają, ale nie grają, bo po prostu nie chcą płacić za taką jakość usługi.
sataniel #6
In reply to post ID 82848
Nadużyciem na pewno nie można nazwać tego, że V od 10 dni się nie zalogował nawet na forum.

Za 10 dni kończy mi się konto elite - dobry moment aby zastanowić się nad ciągnięciem zabawy w tą grę, przy takim zaangażowaniu administratora. Płacenie za tą grę 20 PLN miesięcznie jest w tym momencie sporą przesadą. Nie chodzi o to, że to wysoka kwota - po prostu w kwietniu V nie zrobił dla Wanderera absolutnie nic i nie należy mu się za to ani złotówka. Zresztą - w poprzednich miesiącach wcale nie było lepiej. Ma w dupie graczy, to i gracze zaczną mieć w dupie jego.
A przecież konto darmowe w ogóle nie nadaje się do gry - postacie trzeba by klikać 3 razy dziennie, aby mogły jeść, spać i żeby nie traciły energii. Wszelakie naciski na V w sprawie zwiększenia max energii na kontach kończyły się tak jak 98% tematów w "Sugestiach" - milczeniem. Nie wiem jak inni, ale ja nie mam ani czasu, ani ochoty na takie klikanie.

Już za 6 dni premiera Diablo 3 - ciekawe ile osób wykorzysta to, jako antidotum na uzależnienie od Wanderera ;)
topic: Saga, Rozdzial pierwszy: "Dysputa teologiczna" (Event zakończony - zapraszam do rodziału drugiego!)  in the forum: Wanderer Game Eventy
sataniel #7
In reply to post ID 82562
A z tym eventem coś się jeszcze będzie działo? ;)
topic: Czary dla wszystkich?  in the forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna
sataniel #8
In reply to post ID 82808
Nie no - to że w Kiathle będą jakieś czary defensywne dostępne do tej pory tylko dla magów, jestem przekonany. Ba - mam nadzieję, że będzie też sporo nowych! No i kostury... (2-ręczne? :D )
topic: Czary dla wszystkich?  in the forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna
sataniel #9
Subject: Czary dla wszystkich?
W change logu pojawiła się informacja o modyfikacji czarów. Czy to znaczy, że czary też będą unikalne jak ekwipunek? I czy będzie realizowany pomysł Marqsa, w którym będą one wystawiane na targu? Jeśli tak, to nie do końca jestem przekonany o słuszności tej decyzji. Bo to by znaczyło, że każda z postaci będzie dysponować regeneracją, większym piorunem i odwagą kawalera. Jak dla mnie, mocno to spłaszczy różnorodność pomiędzy poszczególnymi klasami i sugeruję mocne zastanowienie się nad tym pomysłem...
topic: Co właśnie robię i ... ect. (No właśnie. Co?)  in the forum: Wanderer Game Sugestie
sataniel #10
In reply to post ID 82775
Quote by Zorann:
Sprytnie.
Czyżbyś wynegocjował jeszcze nowszy rodzaj konta? ;)

Wynegocjował tzw. "konto z jeleniem" ;)
topic: Co właśnie robię i ... ect. (No właśnie. Co?)  in the forum: Wanderer Game Sugestie
sataniel #11
In reply to post ID 82770
Znając życie, jedyne prace jakie V wykona podczas długiego weekendu, to wiosenne prace na działce ;) Za to później usłyszymy tryumfalne obwieszczenie, jak to dużo zostało zrobione przy nowym plecaku, jakie to było konieczne i jaka szkoda, że nikt tego nie zobaczy, bo to "zmiany wewnętrzne". Podsumowaniem będzie "zabieram się za targ - czas realizacji 14 dni".

Ja już chyba wole nie wiedzieć co V robi...
topic: Awans rycerza i refleksje na temat questa  in the forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna
sataniel #12
In reply to post ID 82738
Quote by maRcus:
No dobra, ale mi burzeniec wyskakuje w forcie, jako 3 walka. Co on tam robi w takim razie- zgubił się?

To może ktoś mu powinien powiedzieć, że to k#*$a nie ten zamek!! ;)

Quote by Marqs:
Jakiś taki potworek niedługo po wejściu do fortu tam był. Nie pamiętam jego nazwy, ale wydaje mi się, że było coś pojedynczego i niehumanoidalnego, ale czy to się zwało burzeńcem czy jakoś inaczej to ni huhu nie pamiętam.

No to, że nikt nie pamięta co to było, najlepiej świadczy o tym, że nie był to potwór, który miał 2k HP, 2k mana i napieprzał większymi piorunami... ;)
This post was edited on 2012-04-24, 09:10 by sataniel.
topic: Awans na 5 szczebel gildii  in the forum: Wanderer Game Dyskusja ogólna
sataniel #13
In reply to post ID 82721
Zorann - jak czytam ostatnio Twoje posty, to mam wrażenie, że dzieje się coś, o czym zwykli śmiertelnicy nie mają pojęcia. V nie odzywa się praktycznie od miesiąca a aktywność społeczności jest wprost proporcjonalne do aktywności twórcy. Za to Ty wykazujesz ogromne zaangażowanie. Najpierw skupy, teraz awanse. Nie żebym narzekał - super że komuś się chce! Ale wygląda to tak, jakbyś się jakoś dogadał z Vandhallem i już nie jedna, ale dwie osoby będą tworzyć WND. Jeśli tak, to byłaby to najlepsza wiadomość od długiego czasu :)

Aby nie było offtopica. Kilka postaci powyżej 125 poziomu posiadam, dlatego jeżeli będziesz potrzebował informacji to pisz - z chęcią udzielę odpowiedzi jeśli będę potrafił ;)
topic: Skupy trofeów  in the forum: Wanderer Game Eventy
sataniel #14
In reply to post ID 82649
Przybyłem, zobaczyłem i.. nie skupiłem ;)

Innymi słowy - nie działa :D
sataniel #15
In reply to post ID 82592
Może daleki strzał, ale sprawdź, czy w
%SystemRoot%\system32\drivers\etc\hosts
nie masz czegoś dziwnego wpisanego.
Close Smaller – Larger + Reply to this post:
Special characters:
Page:  1  2  3  4  5  6  7  next 
Special queries
Go to forum
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Page created in 277.4 ms (211.1 ms) · 158 database queries in 111.5 ms
Current time: 2019-08-24, 10:19:18 (UTC +01:00)