Regulamin i zasady rejestracji

Administratorzy - zarządcy forum oraz Moderatorzy - kontrolujący zawartość forum nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wiadomości zamieszczane przez użytkowników Forum. Wszystkie wiadomości umieszczone przez Użytkowników Forum przedstawiają tylko i wyłącznie ich zdanie i opinie (nie licząc wiadomości umieszczanych przez samych Administratorów i Moderatorów).

Nie wolno zamieszczać/używać na Forum słów, określeń i obrazów powszechnie uważanych za wulgarne lub obraźliwe. Zabrania się umieszczania informacji propagujących działania niezgodne z prawem, nawołujących do popełniania przestępstw oraz szkodliwych społecznie czynów a także materiałów pornograficznych. Nie można umieszczać spamu - wiadomości reklamowych, nie mających nic wspólnego z tematyką Forum i dyskusjami prowadzonymi na jego łamach. W przypadku niestosowania się do powyższych zasad i notorycznych wpisów na Forum a także przy próbach włamania do zasobów Forum, IP komputera z którego umieszczane były wiadomości lub/i podejmowane próby ataku zostanie zablokowane a administrator sieci, do której należy IP - powiadomiony. IP użytkowników i gości Forum są zapisywane jedynie w celu ewentualnego ustalania sprawców naruszeń regulaminu i do udostępnienia odpowiednim instytucjom. Rejestrując się jako Użytkownik na Forum przyjmujesz do wiadomości, że Moderatorzy mają prawo do usunięcia wiadomości obrażających innych użytkowników lub naruszajacych Regulamin Forum a także do edycji, przeniesienia do innych działów, usunięcia, bądź zamknięcia tematów, jeśli uznają to za stosowne. Jako Użytkownik godzisz się też, że część informacji o Tobie zostanie zapisana w bazie danych forum. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Niektóre z tych informacji są dobrowolne i możesz je edytować/usunąć w każdej chwili. Jednocześnie Administratorzy Forum nie biorą odpowiedzialności za ujawnienie pufnych danych takich jak adres e-mail spowodowane włamaniem do zasobów Forum i wyciekiem danych.

To forum korzysta z ciasteczek przeglądarki do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Ciasteczka te nie zawierają żadnych wiadomości, które zostały napisane. Pozwalają jedynie zapamiętać ustawienia forum w przeglądarce, które są pomocne przy przeglądaniu. Adres e-mail jest używany wyłącznie do potwierdzenia rejestracji i wybranego hasła, do zmiany hasła oraz opcjonalnie do powiadomień o nowych wiadomościach wątkach na forum. Rejestracja jest bezpłatna, dobrowolna i nie wiąże się z jakimkolwiek przymusem.

Klikając na przycisk Rejestruj poniżej oświadczasz, że zgadzasz się z tymi warunkami.
Następujące informacje są niezbędne do rejestracji:
Nazwa użytkownika:
Nazwa użytkownika posłuży jako login i będzie identyfikowała autora wiadomości.
Hasło:
By zalogować się na forum niezbędne jest hasło. Przechowuj je w bezpiecznym miejscu i nie ujawniaj nikomu. Administracja forum NIE BĘDZIE CIĘ PYTAĆ o hasło.
Powtórz hasło:
Adres e-mail:
Ten adres nie będzie wyświetlany publicznie. Zostanie użyty jedynie dla powiadomień, wiadomości od innych użytkowników oraz do skasowania starego hasła.
Kod weryfikacyjny: VeriWord
Proszę przepisać kod weryfikacyjny z obrazka do pola tekstowego umieszczonego obok niego.
This board is powered by the Unclassified NewsBoard software, 20120620-dev, © 2003-2011 by Yves Goergen
Strona wygenerowana w 57 ms (2,1 ms) · 17 zapytań do bazy danych w czasie 1,9 ms
Bieżący czas: 16.02.2019, 07:15:28 (UTC +01:00)