Wstep do gry mmorpg - Wanderer

Do swojej dyspozycji bohater, w którego można się wcielić, ma 8 umiejętności przydatnych w walce na odległość czy w bezpośrednim starciu, później może się nauczyć dodatkowych, spośród 22 innych. Swój rozwój zacznie od podstawowej profesji Inicjusz i wybierze swoją własną ścieżkę rozwoju podzieloną na 5 etapów - do wyboru z 40 różnych profesji.

Aby łatwiej żyło się w Idarionis trzeba będzie mocno chwycić oręż i zapewnić sobie dobrą zbroję. A wybierać można w 5 klasach broni, w 5 różnych częściach zbroi, w licznych amuletach i pierścieniach. W sklepach są setki przedmiotów do zakupu, tysiące do odkrycia - bowiem dla dobrych szperaczy i eksploratorów czekają dobrze ukryte i pilnie strzeżone artefakty i unikaty jedyne w swoim rodzaju.

Nasz tekstowy mmorpg umożliwia swobodę i podążenie wieloma ścieżkami, jeśli się uprzesz możesz być miotającym zaklęcia krasnoludem, albo szalejącym elfem z labrysem w dłoniach. Możesz oddać się całkowicie pracy rzemieślniczej, aby kiedyś osiągnąć w tym mistrzostwo i samemu tworzyć przedmioty, wznosić budowle. Możesz zatopić się w czeluściach biblioteki, aby poznać opowieści, legendy i sekrety Idarionis. Możesz stać się podróżnikiem odkrywającym zapomniane tereny, albo mistrzem areny by być na ustach gawiedzi. Możesz stać się herosem broniącym dziewic i uciśnionych, albo zbójem dbającym o własny trzos. Możesz uczestniczyć w wydarzeniach i tworzyć historię, albo spędzać czas w karczmie grzejąc zad przy kominie, rozprawiając o dziwach tego rozbudowanego świata fantasy.

Stwórz swoją postać, stań do boju z innymi graczami, z hydrami, wywernami, smokami czy hordami ożywieńców!

Wciąż pragniesz wiedzy? Ha! Znakomicie, przeglądnij odnosniki w menu po lewej jest tam spora garść informacji, potem zajrzyj do naszej bazy wiedzy: Wanderpedia, a jesli i to mało twoja postać może przekopac się przez manuskrypty i zwoje w bibliotekach w Zak-Hum oraz w Kamraz.

Zarejestruj się i przeżyj wspaniałą przygodę online.